Vybrané filtry
Cena
Przewidywany czas wysyłki
Tabela odzież
Tabela EU
Kolor

Arena

Marka ARENA jest na rynku od roku 1973. Została założona przez Horst Dassler (syn założyciela Adidasa), aby pomóc sportowcom wygrać Kontynuuj

Marka ARENA jest na rynku od roku 1973. Została założona przez Horst Dassler (syn założyciela Adidasa), aby pomóc sportowcom wygrać w zawodach pływackich przez najbardziej zaawansowanych technologicznie strój kąpielowy. Arena specjalizuje się w produkcji wyścigowej, szkolenia i plaża strój kąpielowy dla mężczyzn, kobiet i dzieci , Ponadto produkuje również okulary pływackie, buty do wody, sandały i wiele innych, wszystko na najwyższym poziomie.

razem 10 produktów

Stroje kąpielowe dla kobiet, mężczyzn i dzieci, okulary pływackie, fartuchy, pareos, sandały, buty do wody i plaży i toreb sportowych - wszystko markowe Arena to gwarancja najwyższej jakości, wyrafinowane detale, najnowsze innowacje. Oni światowej sławy sportowców w konkurencji pływania wie, że Arena marka strojów kąpielowych i odzieży dla nich jest to najlepsze rozwiązanie, które pomoże im wygrać. Dlatego marka Arena współpracuje z najlepszych zawodników na świecie i na podstawie ich wymagań produkuje najwyższej jakości stroje kąpielowe.

Czekasz na nowości? Napiszemy do Ciebie!

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.