Właściwa pielęgnacja skóry

Sno-Seal ® zapewnia płynne obuwia skórzanego z naturalną twarz dla maksymalnej ochrony przed wilgocią i trwałość na wiele lat. Skóry garbowanej chromem lub olej może usunąć powłoki od fabryki leczonych Sno-Seal ®. (Na większy połysk i tymczasowej ochrony przed ścieraniem jest często używane w produkcji rozpuszczalnych w wodzie glicerynę i wosk carnauba.) Przed skorzystaniem z Sno-Seal ® to nowy boot płukano w roztworze detergentu i Sport-Wash ® lub łagodnych, płynnych detergentów naczynia i osuszyć.

Sno-Seal ® chroni również split, szlifowane, zamsz, szorstki i recyklingu skóry. Materiały te wymagają ochrony środowiska w Sno-Seal ®, ale depozycja Sno-Seal ® zmieni swój wygląd. ® Sno-Seal powłok narażonych włókien i wypełnia pęknięcia powierzchniowe, więc tych materiałów naturalnych twarz staje się ciemniejszy i płaszcz.

Sno-Seal ® można również stosować do skóry z silikonu, jak już wspomniano, przeszkadzał, i klaskali warstwa silikonowa do pełnienia swojej funkcji. Silicone Water-Guard ® i woda-Guard ® Extreme z Atsko Inc. Może być stosowany szybko i łatwo spray lub aplikator jakości i mogą one pasują do żadnego innego silikonu. Brak krzemu nie może zapewnić długotrwałą ochronę przed wilgocią, jak Sno-Seal ®. Kiedy buty były traktowane krzemu nie mogą nosić, żeby pozbyć się silikonu skóry rozwiązanie gruz Sport-Wash ® lub płynu do mycia naczyń. Potem niech buty suchy powoli przez kilka dni i zgodnie z instrukcją stosowania Sno-Seal ®.

Buty z Gore-Tex ® powinien być chroniony Sno-Seal ®, a także buty bez membrany. Sno-Seal ® nie wpływa na funkcjonowanie membrany GORE-TEX ® i ochrony zewnętrznej boot przed wilgocią i innymi niekorzystnymi skutkami. Aby Gore-Tex ® korzyści może znajdować się wewnątrz skóry suche i wolne od tłuszczu lub oleju, tak więc może wchłaniać pot stóp. W nocy, to wilgoć odparuje poprzez jej błony buty. Następnego dnia buty będą suche i wygodne ponownie. Gore-Tex ® chroni nogi wilgoci z zewnątrz, ale z powodu Sno-Seal ® buty są cieplejsze i lżejsze, ponieważ zewnętrzna część wody nenasákne obuwia i wycieków wody w przestrzeni między skórą i błonami. Nasiąknięte wodą skóry mogą zwiększyć masę buta do 0,7 kg.

Dlaczego Sno-Seal ® tak wielka? Sno-Seal ® zawdzięcza swoją wyższość czynników: po pierwsze, jego zdolność do przestrzegania w zewnętrznej warstwie skóry i zdolność odpierania wody wosk zupełnie wyjątkowo. Wosk pszczeli ma temperaturę topnienia około 63 ° C. Jest bardzo sucho i neolejovatí, a także trwałe. Sno-Seal ® jest wchłaniany do butów wystarczy do normalnego użytkowania, aby zapobiec stwardnienie skóry. Skin również jego kształt. Wymyślił go w 1933 roku przez Ome Daiber do impregnacji skóry wspinaczki i zjazd do butów narciarskich. Jej zaletą było to, że zakłóca sztywność buta, niezbędne do prowadzenia wspinaczki i jazdy na nartach.

Kremy, olejów, tłuszczów zwierzęcych i większości innych produktów woskowych są w normalnej temperaturze podczas noszenia i przechowywania w postaci ciekłej lub soft wystarczy mu na penetrację przez skórę, a nie jako Sno-Seal ®. Po zastosowaniu produkt spełnia lotnych składników naimpregnovat zadanie podgrzewane skórzane Sno-Seal i całkowicie odparowuje. Pozostałości po stałych wosk w temperaturze niższej niż 63 ° C nie może wniknąć głębiej.

Porównanie z innymi metodami impregnacji: kremów, olejków i tłuszczów zwierzęcych, w tym niektóre rodzaje krzemu, moczyć głęboko pod powierzchnią i przenikać przez skórę aplikacji. W celu zapewnienia skutecznej koncentracji na powierzchni wymagają częstych ponownie. Po pewnym czasie znikają liczniki pięty i palce polu mięknąć. Skóra staje się miękka i gąbczasta pojawiać się na skarpetki, co oznacza, że przenika przez skórę. Tłuszcze zwierzęce kolei zjełczały, rozpadająca się skóry i promować rozwój pleśni. Wreszcie skóra jest tak, że kiedy Koronka oczko wyciągnąć. Nasycone skóra nie może wchłonąć pot i traci swoje właściwości izolacyjne. W te buty są mokre i zimne stopy. W przypadku Sno-Seal ® Wosk pszczeli pozostaje tam, gdzie jest to potrzebne, na powierzchni skóry. Skóra pozostaje sucha i oddychająca w celu izolacji wchłanianie potu i stóp. Na wniosek pozostaje w tym samym miejscu, Sno-Seal ® system gwarantuje, że nie będzie osłabienie termiczne lub klejowych, to wspólny problem z olejów silikonowych i innych płynów.

Kto może Państwu w wyborze środków impregnacji wierzyć? Z oczywistych powodów, wielu dostawców zaleca buty środkiem impregnującym, w celu ustalenia ich nazwę, nawet jeśli nie ma lepszego urządzenia. Być może najlepszym sposobem, aby buty po prawej stronie znaczy znaleźć takiego producenta obuwia, który dostarcza impregnacji próbek (którego wytwarzane) w każdej nowej pary butów. Producenci butów przekonują się, że liczba skarg zmniejszyła się znacznie, gdy zachęcić klientów do odpowiedniej opieki dla obuwia skórzanego přibalením odpowiednim nośniku. Na całym świecie dziś można znaleźć w zakupie butów z takich marek jak LL Bean do Sorel często zamknięte próbki Sno-Seal ® niż w próbkach pobranych od innych producentów.

Sno-Seal ® może być również używany na rękawiczki, kurtki z tkaniny oleju, jazda legginsy, paski, czapki i inne urządzenia narażone na wilgoć i deszcz. Skórzane buty i rękawice, które poddawane są na częsty kontakt z wodą morską, trwa cztery razy dłużej, gdy traktowane z Sno-Seal ®. środowisko przemysłowe zanieczyszczone przez kwaśne i alkaliczne, krwi i cząstki ścierne mogą skrócić czas życia buty, rękawice, fartuchy itp. Takie i inne wyroby ze skóry dłużej, łatwiejsze do czyszczenia i zapewnienia lepszej ochrony, jeśli się nimi zająć z Sno-Seal ®.

Drewno może zmienić powierzchni Sno-Seal ® i uzyskania trwałej "naturalny wygląd". Sno-Seal ® może być nakładany na olej plama, i uzyskać jedwabisty połysk i odporność na wodę.

Riders uznania jakości Sno-Seal ® w leczeniu uprzęży, siodeł, przypadkach skóra skóra i ochrony wszystkich urządzeń. Sno-Seal ® jest również stary koc na konia, staje się całkowicie wodoodporny. Kowali używane Sno-Seal ® do leczenia kopyt aby chronić je przed zmiękczania przy wysokiej wilgotności, a także zapobieganie słabości i kruchości w ekstremalnej suszy.

Buty, rękawice, kabury itp. będą utrzymywać swoją siłę na wiele lat, tylko wtedy, gdy pacjent jest leczony z wosku pszczelego. rękawica baseballowa mogą być zmiękczone trochę oleju mineralnego. Po uzyskaniu odpowiedniego kształtu do piłki ręcznej i zastosować wosk pszczeli i zachować Rękawica jest w tym kształcie przez całe życie.

Od ponad 60 lat nasi klienci mówią, co sukces robią z Sno-Seal ® ochrony těžce suszenia wpływa na skórze rąk, stóp, kolan, łokci, usta, itd., ale również właśnie w tym celu opracowaliśmy Sno-Seal ® z nowa formuła. Teraz można używać do pielęgnacji skóry-Tech-Skin ®, który zawiera także wosk pszczeli. Pro-Tech-Skin ® została udowodniona w łuszczycy, w bólu dzieci, suchą i spierzchniętą skórę i skórka spowodowane częste mycie, sucha chłodna pogoda i upływające lata. Tak więc zachowuje swoją naturalną wilgotność, Pro-Tech-Skin ® pozwala skórze leczyć się.

Środki Silikony oferta łatwa w aplikacji, ale nie tak odporna na wodę Sno-Seal ®. Silikony odporne na działanie wody na dwa sposoby. Pierwszy jest podobny do wosku, oleju i tłuszczu zwierzęcego: wystarczy wypełnić pory w skórze, aby je do wody. Porównanie Sno-Seal ® i innych produktów zawierających wosk, który wypełnia pory lepiej, na stałe i na jednym punkcie, nie ma wydajność krzemu. Druga metoda opiera się na zmniejszenie napięcia powierzchniowego wody, że koralików i nie "na mokro.

Fluoropolymers działają podobnie, ale w porównaniu z krzemu zmniejsza skuteczne stosowanie napięcia powierzchniowego dalej tak, że powierzchnia nie może "na mokro" nawet ropy naftowej i rozpuszczalników. Z tego powodu, fluoropolimeru niezrównaną na plamy. Silikony są zwykle w rozpuszczalniku, bo na bazie krzemu zasobów wodnych (wody emulsji silikonowej) nie może się równać wydajność rozpuszczalnika. W różnych rozpuszczalnikach, ale każdy ma swoje wady i zalety. Niepalne rozpuszczalniki szkodliwe dla środowiska. Nawet łatwopalnych rozpuszczalników lotnych związków organicznych, ale niektóre są bardziej szkodliwe niż inne.

Atsko Inc. tworzy bardzo skuteczny sposób katalizowanej silikonu Silicone Water-Guard ® i woda-Guard Extreme ®. Używamy wysokiej jakości rozpuszczalnika, który ma wyższą temperaturę zapłonu (jest to mniej niebezpieczne, ponieważ będzie to zapala się tylko przy znacznie wyższych temperaturach), bez zapachu i małym obciążeniu środowisko wszystkich produktów w swojej klasie. Wymaga to rozpuszczalnik, choć już czas schnięcia, ale wierzymy, że nasi klienci muszą wiedzieć, wszystkie te fakty tylko głosowali. Ponieważ używamy wysoce skoncentrowanym katalizowany silikon (żywicy usieciowanej, co wydłuża termin przydatności do max), zapewnia Silicone Water-Guard ® i woda-Guard ® Extreme skuteczną ochronę przed wodą po jednym zastrzyku, oszczędzając czas, pieniądze i rozpuszczalnik związanych z drugim szczepieniu. Silicone Water-Guard ® Water-Guard i Extreme ® jest w całości z recyklingu pojemnik ze stali. Ze wszystkich materiałów na świecie jest najbardziej recyklingu stali. Napędowe w aerozolach CO2. Zebrane w produkt uboczny innych procesów produkcji, pustych puszek o pojemności 355 ml wystarczy zaledwie 3,5 g CO2.

Wiele konkurencyjnych produktów są wykorzystywane jako paliwo dla więcej niż 75 ml wybuchowego gazu propan izobutan. Jeśli paliwo takie jak propan, izobutan, który jest używany jako paliwo, do poprawy jakości produktu, ale znacznie zniekształca dane o waga netto produktu, do którego składa się propan, izobutan, podczas gdy wielkie masy i niedrogie.

Fluoropolimery przeznaczony do barwienia tkanin do ochrony. Trzymać się substancji, wymagają zupełnie czystej powierzchni. Orient produkcji cząsteczek w temperaturze 150 ° C, tak aby zapewnić najbardziej efektywną ochronę. Stosowane w optymalnych warunkach pracują dobrze i ostatnio przez cały okres odzieży. Ale to nie może zakłócać funkcjonowania pozostałości detergentów i zanieczyszczenia powietrza.

Fluoropolymers są na ogół lepiej chronieni przed tłuszczu i brudu, ale wodoodporność jest zazwyczaj niższa od silikonu i wosku. Pełne zabiegi fluoropolimerowa życie tkaniny może wznowić produkcję pralek z Sport-Wash ®, aby usunąć brud i inne pozostałości detergentów, a następnie prasowania na Steam. Wyniki Fluoropolymers nie zawsze są tak dobre, jak wiele zależy od rodzaju tkaniny. pieczenia w temperaturze 150 ° C, jak to się dzieje w fabryce włókienniczej, nie można używać butów. Trudno jest też utrzymać dość czyste buty dla maksymalnej odstraszające.

Suede Shoes jest zdecydowanie lepsza Fluoropolymers są stosowane, gdy nie jest ważniejsze niż długotrwałą ochronę przed wilgocią w trudnych warunkach. Co jest najważniejsze w ochronie buty? Jeżeli wygląd jest ważniejszy od ochrony przed wilgocią, zwłaszcza w świetle zamszu, można użyć produktu opartego na stałe Fluoropolymers Water-Guard ®. Opalona skóra oraz silikonową skórę gładką, należy użyć silikonu Water-Guard ® lub Water-Guard ® Extreme. Gładka skóra z naturalnych olejów i opaloną twarzą z chromem Użyj Sno-Seal ®. Sno-Seal ® od 1933 roku jest najbardziej efektywne, najbardziej trwałe i najlepszej ochrony skóry w trudnych warunkach.

Nawet dzisiaj, wosk pszczeli wstępnej impregnacji Sno-Seal ® jest nadal najlepszym.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.