THE NORTH FACE to guru Outdoor

THE NORTH FACE

Kalifornijska marka, która projektuje i produkuje wysokiej jakości outdoorową odzież, obuwie i sprzęt. Firma The North Face została założona w 1968 roku i po ponad 40 latach pojawia się z zaawansowanymi technicznie produktami, przy produkcji których kładzie nacisk na innowację i  jakość. Celem marki jest wejście na rynek z produktami, które pomogą użytkownikom i sportowcom przekraczać własne granice

Cel marki

Marka The North Face, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na odzieży, obuwiu i sprzęcie outdoroowym odpowiednim do stosowania w najzimniejszych i najtrudnieszych warunkach. Oprócz tego, że oferuje pełny asortyment przeznaczony dla alpinistów, którzy zdobywają szczyty Himalajów, produkuje także odzież, obuwie i sprzęt dla narciarzy, snowboardzistów, wspinaczy, turystów i atletystów.

Produkty The North Face są sprzedawane w ponad 70 krajach na całym świecie. Ogromną popularność uzyskały kurtki The North Face, ale również plecaki, buty i namioty. Ale to jeszcze nie wszystko, co oferuje marka The North Face. U nas znajdą Państwo również bluzy, swetry, koszule, spodenki, kapelusze, spodnie i inne. Asortyment The North Face doskonale chroni przed niekorzystnymi czynnikami i jednocześnie zapenia trwałość. To sprawia, że ​​produkty The North Face są liderem na rynku outdoorowym.

The North Face a środowisko naturalne

Firma przy produkcji wyrobów stara się maksymalnie ograniczyć wpływ na środowisko naturalne. Podczas produkcji koncentrują się na wykorzystywaniu źródła, wyborze trwałych materiałów, ponowne wykorzystanie istniejących materiałów oraz rozwój innowacyjnych rozwiązań.

Za sukcesem marki z pewnością kryje się profesjonalizm, talent, kreatywność i entuzjazm ponad dwóch tysięcy pracowników, którzy polecają:

-> KURTKI      -> KOSZULKI    -> PLECAKI    -> BUTY  

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.