Technologia LOOK

 

Połączenie bezpieczeństwa, funkcjonalności i tradycji

 

LOOK jest producentem narty, wiązania bezpieczeństwa, która zawsze była motywowana maksymalnego bezpieczeństwa i funkcjonalności swoich produktów. Dzięki tej tradycji jest obecnie LOOK stał się najbardziej postępowe innowator i terenowych struktur i wiązanie jego wartość użytkową, w celu zapewnienia maksymalnej ochrony zdrowia narciarzy. LOOK oferuje narciarze wszystkich kategorii narciarzy zažínajících do zawodników Pucharu Świata, zrównoważone z unikatowej kolekcji modeli Połączenie bezpieczeństwa, funkcjonalności i komfortu. Dodatkowo, wiązanie LOOK jest technicznie i projektowanie dostosowane narty Dynastar modelu serii.

 

Technologia PX

 

Jeszcze bardziej miękkie narty z sag, podczas gdy duża poprawa reakcja odwrotna i przyspieszenie łuku wymaga tylko używane płyty, ale to, co najlepsze wiązania spełniać swoją funkcję komunikacji pomiędzy narciarzem i nart. Wysiłki Výsledkemtěchto nowa technologia PX.

1.Účinnost
Wyjątkowa dokładność

Legendarny, na osi obrotu pionowo ogon, symbolizujące wiązania LOOK kilkadziesiąt lat pozostaje. Klasyczna płyta podstawy obrotowe jest obecne pokolenie, ale do przechowywania nart zastąpione, stosowanych w maszynach konwencjonalnych pięty. Dzięki połączeniu tych dwóch projektów stworzył serię PX wiązań, co samo w sobie optymalnie łączy w sobie zalety obu systemów stosowanych wcześniej. Buty kontaktu z nartami niż przed poprawić nawet o 40 procent.

Aktywny Power Transmission
Solidna, ramiona pięty stałe 2-3 razy więcej dostarczamy sztywność skrętną niż osiągana przez większość innych wiązań. Nowo przechowywane pięty wyraźnie lepsze przenosi siły do ​​tyłu narciarskich w końcu łuku. W laboratorium i na śniegu mierzy do 30% różnicy na korzyść wiążące PX. Oznacza to lepszą przyspieszenie i "kopa", o których wiersze co dobre narciarzy.

2.Bezpečnost
Maksymalna elastyczność

Oprawa LOOK charakteryzuje przysłowiową elastyczność osiągając 25 mm. LOOK wiązana praktycznie nieznany i niechciane przedwczesne zamknięcie mogło być ustawione nieco niższe niż wielu konkurencyjne wiązanie.

Pełna końcówka Napęd
Tip umożliwia otwarcie wielu kierunków przewyższa maksymalną elastyczność oraz pionowe i poprzeczne. neuvedenozwykle precyzyjna postawa i boczne wsparcie dzięki doskonałej kontakcie z buta (góra i dół) i płytkę AFC = optymalną ochronę w każdych warunkach i na każdym upadku.

Waga 3.Nízká

Zmiany w konstrukcji i wybór materiałów, z wykorzystaniem tytanu i materiały kompozytowe zostały zapisane 15% wagowych, redukcję o ponad 210 g. Wiązania te są zatem 15% lżejszy niż w poprzedniej serii obrotowe i jest jednym z najlżejszych na rynku.

 

TECHNOLOGIA AIS (Autodrive ZINTEGROWANY SYSTEM)

 

System połączeń z Keyless wiązań narciarskich wykorzystujących zintegrowany talerz. Wiązania mocujące Szybkie ciągu minuty, łatwa regulacja długości podeszwy buta i przód-tył. Mocno przytwierdzone wiązania "zablokowany" w odpowiednich otworach w płycie (fig. 1) zamontowany przesuwnie heel jest popychany na szynach prowadzących (Fig. 2-3) palca. Efektem współpracy wszystkich elementów jest tak precyzyjne przeniesienie siły ugięcia nart i konserwacja.

 

 

 

TECHNOLOGIA NX

 

Wiązania NX jest idealnym miejscem dla doświadczonych narciarzy, którzy poszukują skutecznego i niezawodnego związania maksymalnego bezpieczeństwa dla wszystkich rodzajów terenu.

 

1.Účinnost

Maksymalna elastyczność boczna umożliwia kontrolę jakości na niebie.

2.Odolnost

NX zapewnia powiązania za jakość poszczególnych części wiązania odporność na wstrząsy i nierówności, które jest narażone na narty podczas jazdy.

3.Bezpečnost

Wyłączenie w kilku kierunkach, a maksymalna elastyczność pionowa i boczna. neuvedenozwykle precyzyjna postawa i boczne wsparcie dzięki doskonałej kontakcie z buta (góra i dół) i płyty AFC. Wiązania NX zapewnia optymalną ochronę w każdych warunkach i na każdym upadku.

Waga 4.Nízká

Oprawa NX12 wadze 2110 g na parę teraz stoi wśród najlżejszych w swojej kategorii. Dla tych narciarzy, którzy szukają jeszcze lżejszy wariant oferowany jest LOOK NX10 modelu ultralekkich o wadze zaledwie 1590 g na parę.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.