Technologia Head

 

GŁOWA Metallix ™

 

neuvedeno łańcuch jest na tyle silny, aby związany moc HEAD Metallix ™ składa się z matrycy krystalicznej włókien węglowych i jest jednym z najlżejszych i najsztywniejszego wiadomości materialnej dzisiaj.

 

GŁOWA Metallix ™

 

Wykonany z Speciani zaprojektowane matrycy z włókien węglowych i nowego krystalicznego stopu metalowego. Wielkość ziarna w stopie jest 1000 razy mniejszy niż w przypadku konwencjonalnego metalu. Zmniejszenie wielkości ziarna oznacza zwiększoną wydajność:. Mniejsze ziarna = ściślejszą materiał wynik jest lżejszy, mocniejszy i bardziej wydajny niż rakieta, jak nigdy dotąd.

 • 1) 1000x mniejszą ziarnistość Metallix ™
 • 2) ziarna konwencjonalne
 •  

  Stabilizator HEAD

   

  Nowy szef Stabilizator minimalizuje drgania rakiety i zapewnia maksymalny komfort podczas każdego strajku

   

  HEAD LMS

   

  Obniżenie most w nowej i wyjątkowej ramy rakiet tworzy LMS (Longer Main String) większe uderzające powierzchni całkowitej nie rośnie większych rakiet powierzchni. Zawodnik ma większą powierzchnię dla optymalnego stempla i lepszej obsługi.

   

  GŁOWA Flexpoint (w Power Control)

   

  Otwór Otwarcie + = Flexpoint ™ Dwa gniazda na głowie rakiety na godzinie 3 i 9 wzdłuż wdrażania silne wodze rakiet. Budowa otworów zwiększa elastyczność, przez zmniejszenie grubości części ramy aż do 25%, podczas gdy większe strefy otworu zwiększa elastyczność do 50%.

  Dzięki wsparciu technologii technologii Liquidmetal® Flexpoint ™ pokonuje granice tradycyjnego wyglądu z użyciem dwóch punktów kontrolnych rakiet precyzyjnie zaprojektowane, aby w ten sposób tworzy aktualizacji kluczy nowy punkt rewolucyjny Flex (Flexpoint).

   

  HEAD Protect System

   

  Technologia ochrony przed łokieć tenisisty

  Badania medyczne pokazują: Rakiety Protector przynieść znaczną ulgę w bólu.

  Według badań medycznych i naukowych między rakiet HEAD * Elektroniczny system Protector tłumienie EDS (Electronic) i układ tłumienia tych samych pocisków bez tego systemu różnicę istotną klinicznie. Gracze z ostrych i przewlekłych objawów łokcia tenisisty, który grał z placebo (s produktu Protector antyrakietowej bez EDS) nie wywarł znaczącego złagodzenia bólu, nawet od subiektywnych lub obiektywnego punktu widzenia. To było podwójnie ślepe badanie kontrolowane placebo. Dwie równe grupy losowo wybranych osób testowych z ostrym lub przewlekłym łokciem tenisisty otrzymanych po prostu patrząc rakiet testowych.

  Elektroniczny system Nawilżanie HEAD

  Opatentowany system tłumienie elektroniczne EDS jest aktywny sterowany elektronicznie system, który generuje piłkę na uderzenia niepokojące protivibrace, tym samym tłumienie ramię obciążenia wskutek uderzenia i wibracje.

  Cushion Grip HEAD Protector ™

  Unikalna technologia komór powietrznych oraz górna powierzchnia elastomeru zapewniają wysoki komfort i ochronę przed poślizgiem oraz tłumienia resztek wibracji.

  HEAD Protector ™ 16 String

  Połączenie technologii RIP i zaawansowane materiały absorbuje wstrząsy i wibracje, zapewniając maksymalny komfort i ochronę.

   

   

   

  Układ EDS głowy

   

  System HEAD EDS redukuje efekt początkowego wpływu więcej niż 50% i usuwa pozostałości wibracje dwa razy szybciej niż konwencjonalne rakiety.

  Newsletter

  Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.