Dzień dobry, ta witryna nie jest już aktywna, prosimy kierować zamówienia do naszego nowego sklepu internetowego www.gamisport.cz/pl Dziękujemy

Technologia Adidas

Nawigacji

Obuwie Podeszwa System
Struktura Heel
Pełna Długość Foot Fore
Torsion SYSTEM ® TRAXION ®
adiPRENE ® adiPRENE ® +
ClimaCool ® ClimaWarm ®
ClimaProof ® Ground Control System ™ Road
System Ground Control ™ Terrain GeoFit ™
Systemy HUG ™ ™ FORMOTION
JetConcept Cuts SWIMWEAR
Aditi ADIRING
Dokumenty 5 cm V-BACK
Walka ACTIVE ACTIVE Teardrop
Catsuit ACTIVE LADY
Majteczki 15 cm 26 cm BOXERS
U-BACK CROSSBACK
WIRE BIKINI tankini
Trójkąt BIKINI BOXERS

Obuwie

Ludzkiej stopy jest unikalny i bardzo funkcjonalny. Fakt, że rozumiemy jak to działa i jak się zachowuje w różnych fazach ruchu, pomaga obuwia. Naszym głównym celem jest projektowanie obuwia, które współpracuje z kolana, a nie odwrotnie. Naszym głównym celem jest pomoc sportowcom osiągnąć większą wydajność.

Podeszwa System

System jest formowana środkowa podeszwa elementy tłumiące prowadzi i zarządza stopy. Od momentu uruchomienia w 2002 r. i 3 ® perfekcji i czynione coraz lżejsze, bardziej elastyczne i bardziej skuteczny w łagodzeniu top wstrząsy i rozrusznik.

Struktura

Podeszwa środkowa podeszwa środkowa zapewnia Struktura normalną kontrolę, zapewniając jednocześnie znaczną poprawę w innych kluczowych obszarach działania:

Ciepło i zimno nie mają znaczącego wpływu na wydajność lub funkcje obejmują strukturę elementów.

Zaawansowane funkcje polimerów formowanie precyzyjne dostarczanie wysokiej jakości i spójności.

Obcas

elementy zawarte są w wytrzymała transformacji i umożliwiające współpracę pomiędzy wszystkimi elementami oddzielne zarządzania energią.

Pełny Metraż

Na całej długości a3 ® technologia będzie dostępna w 2003 roku. Pozwala zawodników do maksymalnej kontroli, zarządzania i kontroli wszelkich sport bardzo dynamiczna.

Fore Foot

Każdy odrębny element a3 mezipodešvový ® może z innego materiału, geometrii i siły, aby osiągnąć określony poziom kontroli, kierowania i zarządzania w odniesieniu do sportu.

Torsion ® SYSTEM

Lekka kopułka pozwala przednie i tylne poruszają się niezależnie ze względu na lepsze dostosowanie powierzchni i stabilności. Lata rozwoju i poprawy wyniku w wersji Torsion ® System, które są specyficzne dla wymagający fizycznie, a mniej wymagający fizycznie sportowych. Systemy te, w zależności od określonej działalności, wsparcie środku nogi i służyć jako obszary rozszerzonej kontroli.

TRAXION ®

Sole płyty konstrukcja zapewnia maksymalną przyczepność we wszystkich kierunkach na każdym miękkim podłożu, bez nadmiernego ciśnienia punktów na piechotę. Podeszwa TRAXION ® projekt został pierwotnie opracowany do piłki nożnej, w którym stożkowy kształt zapewnia doskonałą gruntu bez typowego piłki nożnej pin. Przestronne TRAXION gardłem ® przylega bez poślizgu, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla wymagających sport na wolnym powietrzu maksymalną przyczepność podeszwy.

adiPRENE ®

High-odporny na uderzenia materiał używany do kontroli i ochrony pięty przy uderzeniu. adidas perfekcji własności tłumiące i trwałość adiPRENE ® na ponad dziesięć lat do zarządzenia doskonałe pięty materiału odpornego na uderzenia. adiPRENE ® insert przewiduje zarówno długoterminowej kontroli i komfortu.

adiPRENE ® +

Bardzo elastyczny materiał używany do kontroli stopy oraz zapewnia elastyczne, dynamiczne szczyty refleksji. adiPRENE ® + to lekki materiał o doskonałych tłumienia elastyczność, używane przed buty adidas do absorpcji wstrząsów i dynamiczna, czuć elastyczne. adiPRENE ® + wstawić można mezipodešvová lub materiał ten może być używany do bardzo przodu buta.

ClimaCool ®

Dodaje, świeżość, komfort i maksymalną wydajność nawet w najcieplejszych pogodzie aktywnie krąży energia, która rozprasza ciepło i pot z dala od ciała. Lush komfort nawet w najgorętsze dni. ClimaCool ® aktywnie przewodzą ciepło i pot z ciała poprzez materiały, które pochłaniają ciepło i wilgoć, kanałów wentylacyjnych i trójwymiarowych tkanin, które umożliwiają przepływ powietrza w pobliżu ciała.

ClimaWarm ®

Lekkie, oddychające tkaniny izolacyjne utrzymać stopy ciepłe i wygodne w chłodne dni. Dodaj ciepło do stóp oznacza, że można korzystać z energii lepsze rzeczy.

ClimaProof ®

Oddychający, silny wiatr i wodę budowy obuwie stosowane do niskiej temperatury lub na górnej buta, utrzymując stopy suche. ClimaProof ® to system ochrony pogoda, składające się z górnej przepuszczalności materiału odpornego na deszcz i wiatr, wraz z wentylacją i podszewka odprowadzanie wilgoci i zapobiec gromadzeniu się wilgoci wewnątrz buta.

 

Adidas opracował aktywną, funkcjonalne Podeszwa, który korzysta z kontrolą, ruchomych części, dzięki którym buty po prostu zareagować na kontakt z jakąkolwiek powierzchnią. Wewnętrznych elementów według określonych sportowe, wykorzystywane do tworzenia off-road, a także ruch kontroli wersji.

Ground Control System ™ Road

Ground Control System ™ - Road Buty ciągłe dostosowanie do powierzchni do pochłaniania energii i znacznego zmniejszenia stopy pronacji. Dwa wygięte płyty przesuwne natychmiast absorbuje uderzenia w dowolnym kątem pięty sił poziomych. Swobodnie poruszających się płyta amortyzator w pięcie, Ground Control System ™ do butów kontroli ruchu ma zasadnicze znaczenie dla jego funkcjonowania

System Ground Control ™ Terrain

Ground Control System ™ - Terrain Ground Control System ™ pozwala sportowcom bardziej zwinne w ekstremalnie trudnym terenie, gdyż swobodnie poruszających wewnętrznej tablicy środkowej i odszkodowania w życie skóry. Płyta górna z noga, a tył obcasy i podeszwa środkowa płyty mogą poruszać się w dowolnym kierunku, aby dostosować się do nierównych powierzchni. System pozwala sportowców agresywny i pewny siebie atak na torze.

GeoFit ™

Anatomicznie uformowane wyściełane, co do kształtu stopy równomiernie rozkłada nacisk na lepsze dopasowanie, większy komfort i rozpowszechniania poczucie bezpieczeństwa i stabilności.

Systemy HUG ™

Swing stóp dźwignia jest zablokowana w strefie najlepszego dopasowania, komfortu i osiągów, które szybko staje się szybszy, bardziej zwinny hbitějším. Dokładność jest absolutnie dokładne. Stabilność litej skale. I jest absolutnie znakomity komfort

FORMOTION ™

Zupełnie nowe kawałki i trójwymiarowy model technologii, tworząc ubrania, które pasują, optymalizacji komfortu i swobody wsparcie ruchu sportowca.

Sport nie jest dwuwymiarowy. Nawet ubranie nie powinno być. Zupełnie nowe kawałki i trójwymiarowych FORMOTION technologii ™ tworzy ubrania, które następują w kształcie krzywej ciała i naśladować ruchy sport dla lepszego dopasowania, większy komfort i zwiększenia swobody przemieszczania się.

JetConcept

części Seler usuwania wody w sposób ciągły przez zawodników z powrotem, zmniejszenie oporu aerodynamicznego i turbulencji. Rezultatem jest wzrost o 3% wzrost wydajności pływania.

SWIMWEAR Cuts

Odzież Lycra Power ® zwiększa dokładność i efektywność kursu pływania, a także zmniejsza drgania mięśni, które są główną przyczyną zmęczenia mięśni. Materiał także zapewnia większą wygodę i postać korekty.
Teflon ® jest specjalne wykończenie materiału, który wspiera działania pływaków. Pochłania mniej wody, szybko wysycha i pozwala na szybsze przemieszczanie się w wodzie.
Przy większych odległościach. Lycra ® tkanina jest optimálněpohodlná i elastycznych, oferuje również lepszą ochronę przed chlorem.
Doskonała adaptacja, zarówno na mokro i sucho, trwałą ochronę kształt, komfort, odporność na działanie chloru i pleśni.

Aditi

Zaprojektowany dla sportowców.
taliowanie umiarkowane uda.

ADIRING

taliowanie umiarkowane uda.
Zaprojektowany dla sportowców.

Dokumenty 5 cm

Po bokach 5 cm.
Race cięcia.

V-BACK

Funkcjonalne paski w kształcie litery V
Powszechnie widoczne tylne.
nokautów Central w uda.

Aktywnej walki

otwory w połowie uda.

ACTIVE Teardrop

Młoda świeże line.
Powszechnie widoczne tylne.
nokautów Central w uda.

Catsuit

Zamknięte z powrotem.
Inner biustonosz do zwiększenia wsparcia.
nogi Low.

ACTIVE LADY

Elastyczny wewnętrzny biustonosz do wsparcia.
Doskonale dla świetnym pływakiem.
Tanie nokautów w uda.

Figi 15 cm

Po bokach 15 cm.
W świetnym pływakiem.

BOXERS 26 cm

Po bokach 26 cm.
Dla wszystkich sportów wodnych.

U-BACK

tyłu Loose do opalania.
nokautów Wysoko w uda.

CROSSBACK

Crossover dla optymalnego wsparcia
nokautów Wysoko w uda.

WIRE BIKINI

Ramiączka regulowane.

Tankini

wsparcie Ukryty.

Trójkąt BIKINI

top bikini regulowany i na dole.

BOXERS

Wewnętrzne slipy siatki.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.