Spyder Technology

Spylon - Spylon ™ jest trwałe wodoodporne wykończenie, które jest stosowane na zewnątrz ubrania, tak aby woda odpycha powierzchni. Ochrona przed wodą do 80% nawet po 20 praniach. Odzież również chroni przed wyciekami oleju.

Spylon + - + Spylon ™ jest trwałe wodoodporne wykończenie, które jest stosowane na zewnątrz ubrania, tak aby woda odpycha powierzchni. Ochrona przed wodą do 80% nawet po 50 praniach. Odzież również chroni przed wyciekami oleju.

Dermizax-EV - EV-Dermizax "inteligentnych" materiałów, które odpowiada na mikroklimat temperatury generowane między powierzchnią ciała i odzieży. Dermizax cienką membranę z doskonałą oddychalność i nepronikavostí. Technologia ta pozwala na tworzenie lekkie, cienkie, ale wytrzymałego materiału. właściwości pozostają nawet po Dermizax intensywne zużycie i częste pranie.
słupa wody: 20.000 mm H2O
Oddychalność: 10.000 g/m2/24 godzin.

Static-X - X-Static ® - The Silver Fiber ™
X-static ™ to srebro pokryte włókien tekstylnych, które są trwałe, odporne na zapach, antystatyczne i termodynamicznych.

XT - XT ™ Coating Modyfikacja Tylko upoważniony firma oferuje Spyder. Zabieg ten wnika w taki sposób, że formułuje on strukturę tworzywa sztucznego miodu z miliardów mikroporów. Te pory są zbyt małe do absorbowania wody (jest to materiał odporny na wodę), ale są na tyle duże vnitřnívlhkost wyjść (materiał oddychający).

Thinsulate Insulation - Thinsulate ™ Insulation jest wykonany z mikrowłókien, które są unikalne 10 razy mniejsze niż w przypadku innych włókien syntetycznych. Micro funkcjonalnie zrobione powietrza, który reaguje na temperaturę ciała, ciepło promieniowania, dodając 2 więcej niż piór lub innych tworzyw sztucznych, w porównaniu z tym samym grubości materiału.

DRY WEB ™ - Dry WEB technologii wielowarstwowej struktury, który szybko wchłania pot i odprowadza do zewnętrznej warstwy, gdzie znajduje się proces kapilarnej. poliester Spun wewnątrz wilgoci z poliestru mikrofibry i skóry na powierzchni transport wilgoci na zewnątrz, gdzie szybko wyparowuje. Materiał jest antybakteryjne, aby grudki i pozostaje bezwonny po wielokrotnym użyciu.

ThermaWeb ™ - materiał opracowany przez Spyder. Ultra-cienkie włókna poliestrowego, który przechwytuje i utrzymuje temperaturę ciała.

XT.L ™ 5000 - ultra-cienką membranę z doskonałą oddychalność i nepronikavostí. XT.L zbiornika, elastyczne, lekkie i wytrzymałe tworzywo. membrana XT.L ma wysoką elastyczność, odporność i uszkodzenia właściwości pozostają nawet po intensywnym zużyciem oraz częste mycie.
słupa wody: 5000 mm H2O
Oddychalność: 5,000 g/m2/24 godzin

XT.L Glove Wstaw specjalny materiał opracowany przez Spyder. Wstępnie uformowane rękawice z membraną liniowej Spyder XT.L. Zapewnia całkowitą ochronę wodoodporne oddychające i rękawice.
Słup wody 10.000 mm wody
Oddychalność 8000 g/m2/24 h

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.