Dzień dobry, ta witryna nie jest już aktywna, prosimy kierować zamówienia do naszego nowego sklepu internetowego www.gamisport.cz/pl Dziękujemy

Przygotuj się do wakacji

Przygotuj się na wakacje

Kilka rad, jak przygotować i wyposażyć się na wakacje

Planujesz w tym roku wakacje nad morzem? Chcesz wyjechać do Chorwacji, Bułgarii lub Grecji? A może planujesz wakacje w Czechach? Bez względu na to czy spędzisz wakacje w egzotycznym kraju, wybierzesz aktywny wypoczynek w górach, na kempingu czy wyjeździe zapoznawczym, trzeba się do tego przygotować! Żeby skorzystać z tanich wakacji dzięki ofertom last moment lub super last minute w biurach podróży, zaopatrz się już dziś w urlopowe akcesoria.

Podczas wakacji nad morzem z dziećmi, doskonałym wyposażeniem będzie dmuchany materac, rurka, płetwy, okulary do nurkowania lub całe komplety. Leżąc cały dzień na plaży na pewno docenisz okulary słoneczne renomowanych producentów, których oferujemy całe mnóstwo. Pewnie wykorzystasz także namiot plażowy, który kiedykolwiek zapewni cień tobie i twoim dzieciom. Podstawą na każdych wakacjach jest strój kąpielowy – oferujemy wysokiej jakości, eleganckie, markowe stroje kąpielowe, także parea oraz sukienki, ręczniki i wiele innych. 

Jeśli chcesz się cieszyć biwakowaniem i przygodą pod namiotem, zaopatrz się w jakościowy namiot ulubionej marki Coleman, Husky itd., który zapewni ci komfort. Jakościowy namiot bez dobrego śpiwora jest jak garaż bez samochodu! Starannie wybieraj z szerokiej oferty śpiworów. Na rynku można znaleźć lekkie śpiwory letnie do turystyki pieszej i rowerowej, a także często wyszukiwane śpiwory typu kołdra, śpiwory przeznaczone do warunków esktremalnych oraz śpiwory specjalnie wyprodukowane dla dzieci. Pobyt w namiocie oprócz dobrego śpiwora może także umilić karimata. Ostatnio do bardzo lubianych należą praktyczne samopompujące karimaty, które docenią outdoorowcy oraz zwykli turyści. 

Oprócz wysokiej jakości nieprzemakalnego namiotu oraz wygodnego śpiwora pomocne będzie także wyposażenie campingowe - stoły, krzesła a krzesełka, naczynia, a także grill! Sezon na grilla już w pełni a w czasie wakacji nie będzie inaczej. Przygotowaliśmy ulubione grille marki Weber, grille barbecue, a także grille elektryczne i gazowe. Wybór należy do ciebie.

Kolejnym outdoorowym wyposażeniem, które może ci się przydać nie tylko w lecie, jest outdoorowa nawigacja, jakościowa sportowa odzież i obuwie. Jeżeli jesteś pasjonatem wspinaczki górskiej, tutaj znajdziesz potrzebne wyposażenie.

 Letni odpoczynek to nie tylko jeden urlop nad morzem, w górach, na rowerze lub w kampingu, ale także relaks i przyjemne chwile we własnym ogrodzie! Spraw by letnie chwile w hamaku, spotkanie ze znajomymi przy grillu pod party namiotem, albo piknik na trawie stały się niezpomniane.

 

HURA, JEDZIEMY NA WAKACJE!:)

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.