Pojedynczy zapłon

Kocioł zapłonu i grile gazowe - prosto i niezawodnie

Grill zapłonu kotła

 

 1. Otwórz klapę i kontroli przepływu powietrza wszystkich
 2. Tworzenie piramidy brykietów przetworzone lub użyj Weber komina Rapidfire rozrusznika (patrz uwaga 3)
 3. Miejsce brykietów zapalniczek kostki (nie pozostawiają zapach lub smak i nie zawierają szkodliwych substancji) oraz światła jest. Jeśli korzystasz z komina starter, miejsce trzy bloki zapalił zapalniczek na stelażu paliwa i tylko postawić komina.
 4. Gdy brykiety są pokryte cienką warstwą popiołu (czas zależy od jakości brykietów około 20-30 minut), rozłożone na ruszt paliwa zgodnie z wymogami wybranej metody grillowania.
 5. Miejsce na stojaku grillem.
 6. Miejsce przygotowanych potraw na ruszcie grilla.
 7. Zamknij pokrywę. Potrzebny do grillowania, odnoszą się do przepisu.
 8. Jeżeli ciepło grill być silniejszy, zużywają więcej paliwa. Jeśli potrzebujesz słabszy blask, po prostu mniej brykiety.
 9. Jeśli chcesz uzyskać wybitne grilla smak mięsa, palenia, użycie chipów liściastych (chipsy moczyć około 30 minut przed grillowaniem do wody, nadmiar wody powinny być pokrojone przed użyciem), lub świeże zioła, takie jak rozmaryn, tymianek i liść laurowy. Zioła są również zobowiązani do namaczać. Żetony lub ziół bezpośrednio na brykiety.

Węgiel drzewny lub brykiet?
Węgiel spala się bardzo szybko, co powoduje dużą ilość popiołu zawirowania, które mogą zanieczyścić żywność. Węgiel, choć w bardziej korzystnej cenie zakupu, ale ogólne koszty w oparciu o węgiel przy grillu drogie. Weber grill brykiety węgla drzewnego wydane ciepła w przeciwieństwie do jednolitego i umożliwiają precyzyjną kontrolę temperatury. Wśród innych korzyści są bardziej wartość opałowa i możliwość powtórnego wykorzystania po ugasić (zamknięcie pokrywy i obiegu powietrza kontrolerów do gaszenia gorące brykiety). Brykiety być przechowywane w zamkniętym pojemniku, w suchym miejscu. granulki Wet trudno zapalne i nagrać źle.

 

Zapłon grill gazu

 1. Otwórz klapę. Sprawdź ilości gazu w butli gazowej. Wszystkie sterowniki powinny być zamknięte.
 2. Otworzyć dopływ gazu z butli gazowej.
 3. Light grill gazu zgodnie z instrukcjami powiedzieć naciśnij zapłonu lub meczach użytkowania. Zgodnie z ogólną zasadą, że kiedy zapłon jest włączany po raz pierwszy palnik. Kiedy pierwszy pochodnia płonie, mogą zwrócić się do innych.
 4. Zamknij pokrywę i grill, rozgrzej go. Pozostawić około 10-15 minut. Następnie ustaw grilla przepis przygotowanego tygla.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.