Podstawowe zasady grilla

Grill po raz pierwszy? Czy masz jakieś doświadczenie z grilla?

Z naszych porad można działać na jakiś czas grillowania narzędzi jak profesjonaliści.

 

Nie ma znaczenia, jeśli masz grill kotła gazowego lub elektrycznego grilla: grillowaniu potraw na zdobycie doskonały smak i aromat, a także istnieje wiele sposobów na przygotowanie posiłków z grilla. Robimy wszystko: schab, szynka, żeberka, cały kurczak, indyk, ryby, ale także ciasta, chleba lub pizzy. A jaki jest sekret szkolenia?

 

Pośrednie grillowanie przy zamkniętej pokrywie

 

  • Pośrednie grillowanie na ruszcie kotła: Podzielić na dwie części brykietów i umieścić je na stronach kotła. Przy zamkniętej pokrywie przepływ powietrza wokół żywności, takich jak grillowany w piecu z gorącym powietrzem i uzyskać smak grilla. Zamknięcie pokrywy zapobiega także zapłonu.

 

  • Pośrednie grillowanie na ruszcie gazu uzyskać taki sam efekt jak grill kotła, po prostu włącz palniki o grilla. Smalcem z mięsem okaże Flavorizer aromakolejnice gdzie będzie odparować, a mięso uzyskuje nieodparty zapach grilla.

 

A wynik?
Żywności, które są z grilla metodą pośrednią, nadal soczyste i kruche.

 

Dobry początek

 

Węgiel drzewny:

Anzündkamin Rapidfire Weber Nasza rada: jeśli chcesz uprościć oświetlenie grill, skorzystaj z komina Rapidfire starter. Wypełnij brykiety komina, miejsce środę rack paliwa i umieść go pod zapalniczki zapalił kostki. W ciągu 25 minut jesteś gotowy na grilla. Gdy brykietów jest cienka warstwa popiołu, rozkłada się równomiernie na ruszt albo brykietów paliwowych i grill i miejsce brykiety bezpośrednio lub po bokach i stosowania metody pośredniej grillowania.

 

Gaz:
Weber Genesis Otwórz pokrywę grill, zawór butli z gazem, a następnie skręcić w pierwszą zawór na grill do maksimum. Poczekaj 2-3 sekundy, które mogą zgromadzić wystarczająco dużo gazu do zapłonu. Naciśnij przycisk zapłonu i palnika powinien być pierwszym lub drugim naciśnięciu przycisku rozpoczęcia nagrywania. Kiedy po raz pierwszy zapalił pochodnię, światło tak samo jak inni. Zamknij pokrywę i rozgrzać grill do 300 ° C. Umieść produkty do grillowania na grill i ustawić zawory w żądanej pozycji.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.