Dzień dobry, ta witryna nie jest już aktywna, prosimy kierować zamówienia do naszego nowego sklepu internetowego www.gamisport.cz/pl Dziękujemy

Pierwszej klasy sportowej Didriksons1913

Ponad sto lat tradycji szczyci szwedzkiej marki produkujące wodoodporny Didriksons i funkcjonalną odzież sportową dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Początkowo firma rodzinna koncentruje się na odzieży dla rybaków, dla których nie było w tym czasie w Szwecji. Później, dzięki ciągłej innowacji i nowych technologii dobrali się do jakości odzież dla zwykłych klientów, sportowców i miłośników stylu skandynawskim.

Selfkość Didriksons1913 odzież funkcjonalną wykazać nie tylko zadowolonych klientów na całym niemal cały świat, ale także szereg prestiżowych nagród, które firma zyskała w ostatnich latach (Najlepsza szwedzka firma tekstylna w roku 2008, 3 miejsce wśród producentów tekstyliów w ocenie klientów szwedzkich np. Lokalizacja w górę Satysfakcja klientów szwedzkie 10).

Co to ​​jest funkcjonalne ubrania Didriksons?

  • wodoodporny
  • Wiatrem
  • Oddychający
  • wygodny
  • zapewniając izolację termiczną
  • nadaje się do deszczem, błotem, śniegiem i wiatrem
  • stylowe ubrania dla dzieci i dorosłych

Na naszym sklepie oferuje kolekcje znanych mężczyzn i kobiet Didriksons wodoodporne i zimowe kurtki, spodnie, bluzy, bielizna, koszule, rękawiczki, czapki i popularnych zestawów dla dzieci. W setną rocznicę firmy została wprowadzona do oryginalnej kolekcji retro o nazwie Heritage, która łączy w sobie tradycyjne, retro design z najnowszą technologią. Retro inspirowane ubrania Didriksons żegludze morskiej i rybackiej w stylu ubiegłego wieku zwiększy swoją garderobę dla wielkich projektantów kawałki.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.