Lange Technology

 

układu kostnego

 

Lange oferuje trzy rodzaje struktur kostnych do specyficznych potrzeb narciarzy.

[1] WORLD CUP Bone Zakładka

"Pensja" struktury polieteru stosowane w Pucharze Świata. Struktura został zmodyfikowany we współpracy z techników i zawodników światowej klasy.

Nowe stopy zatrudnienia dostosowane do różnych dyscyplin (slalom, slalom gigant, freeride, itp.)

 • Rozszerzenie wokół palca dla większego komfortu i umiejętność dostosowania się do potrzeb każdego narciarza
 • Nowy kształt w piętę bardziej dokładne początek i koniec łuku
 • Zmodyfikowanej formie komina na bardziej miękki i náklek reaktywność
 • Nowa podeszwa EPD (Elastic ciśnienia Drive) dla sprawnego przekazania władzy między butem, a wiązaniem, odpowiednio. Bagażu

[2] Bone Fluid Power Zawijanie

Wspólny projekt Lange i Pininfarina, wyścigi inspirowane wzoru. But przeznaczony na Igrzyska Olimpijskie 2006 w Turynie, przynosząc rewolucyjne połączenie designu i funkcjonalności.

 

Nowy nogi ustanowienia tego samego wzoru jak but wyścigowy z wyjątkiem punktów kontroli nóg, co przyczynia się do ogólnego bardziej komfortowe.

 • Rozszerzenie wokół palca dla większego komfortu i umiejętność dostosowania się do potrzeb każdego narciarza
 • Rewolucyjna hydroizolacji Endotech zapewnia maksymalną odporność na śnieg i jest wystarczająco elastyczny, aby być częścią zewnętrzną konstrukcję skorupy.
 • Zmodyfikowanej formie komina na bardziej miękki i náklek reaktywność
 • Nowa podeszwa EPD (Elastic ciśnienia Drive) dla sprawnego przekazania władzy między butem, a wiązaniem, odpowiednio. Bagażu
 • Przemyślana konstrukcja obszaru wokół palców asymetryczne powierzchni oraz dokładne kości nártních rozszerzenia.
 • New Energy Bar szelki wzrost sztywności skrętnej.
 • Nowe krótkiego spaceru płycie i ergonomiczne podeszwy z obcasami, który łączy dwa materiały zapewnia doskonały kontakt z wiązania butów. W ramach wymiany można nabyć wyłącznie plandeka.

 

Podeszwy Bone


Najwyższe modele Lange Collection mają nowy jedyny w dniu 6 lipca, co gwarantuje maksymalny efektywny transfer sił między butów i nart. Elastyczność, precyzyjna kontrola łuku i pochłania wstrząsy, to główne cechy nowej powłoki i podeszwa. W tym menu Lange dwa nowe podeszwy EPD (Elastic ciśnienia jazdy) i płynów dla sportowców i narciarzy doskonałe.

 

 

FIT SYSTEM LANGE


 

Firma Lange w ostatnich latach skupił się głównie na zwiększenie komfortu narciarzy w butach. Lange Boots Oferujemy 4 podstawowe kształty ramy i wkładki tak, aby najlepiej odpowiadała wielu narciarzy i umiejętności narciarskich.

1-cia 5 kości śródręcza z doskonałej formie jest doskonałym stóp w zakładzie krytycznych i wrażliwych obszarów siniaki: herb poprzeczne między 1 i 5 kości śródręcza (obszar kciuk i palec mały).

Śródstopia Optymalna proporcja wysokości i szerokości szkieletu w podbiciu na wygodne poślizgu.

Pokój palce nogi na wszystkich szerokościach geograficznych palce wystarczająco dużo miejsca do poruszania się, w celu zapewnienia ich wrażliwość i krążenie krwi. Jest to ważne zarówno dla wrażliwych kontrola nart i dla wygody.

 

KOBIETA / JUNIOR FIT


Lange buty oferują również specjalne przedsiębiorczości dla kobiet i dzieci, przy użyciu specjalnie stworzonych butami systemów budowlanych, kości, spojlery, itp.

 

 • KOBIETA FIT: szanuje charakterystyczny kształt kobiecych nóg - cieńszy, mniej wystające poniżej kostek i siedzi mięsień łydki.
 • JUNIOR FIT: Mecz stosunkowo mniejsze i szczuplejsze nogi, noga gnące w kostkę.
 • Newsletter

  Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.