Dzień dobry, ta witryna nie jest już aktywna, prosimy kierować zamówienia do naszego nowego sklepu internetowego www.gamisport.cz/pl Dziękujemy

Pytania

Ile wynosi opłata pocztowa?

Cena, za jaką zamawiasz produkt to cena końcowa, nie doliczamy już żadnego VAT-u ani niczego innego. Opłatę pocztową dolicza się zawsze przed zobowiązującym odesłaniem zamówienia.  Szczegółowo opisane formy transportu i opłat pocztowych.

Co konkretnie znaczy informacja "czas ekspedycji" produktu?

Informuje o terminie, w jakim jesteśmy zdolni odebrać towar z magazynu, zapakować go i wysłać. Potem już zależy od Poczty Polskiej, w jakim terminie paczkę otrzymasz.

Jeszcze nie otrzymałem paczki, która miała nadejść już trzy dni temu, dlatego chciałbym zapytać jeśli nadejdzie i kiedy?

Ponownie powtarzamy, że ilość dni przy produkcie to tylko okres, w którym my jesteśmy w stanie podjąć produkt w magazynie, zapakować go i wysłać, reszta zależy od Poczty Polskiej. W momencie wysłania paczki otrzymasz e-mail, który poinformuje Cię o wysłaniu.

Mogę sobie towar obejrzeć gdzieś osobiście? Gdzie macie magazyn/sklep?

Magazyn oraz sklep stacjonarny znajdują się w Trzyńcu w Czechach - kontakty.

Jak postępować w przypadku wymiany rozmiaru?

W przypadku wymiany towaru prosimy o załączenie kopii faktury oraz napisania za jaki rozmiar(lub produkt) chcą państwo towar wymienić. W przypadku zwrotu towaru prosimy o napisanie nr.konta, gdzie mają być pieniądze zwrócone..

Gdzie wysłać wymianę lub reklamację?

Prosimy o zasłanie towaru na adres:

GAMIsport-jeans s.r.o.

Koperníkova 1158

739 61 Třinec

ČESKÁ REPUBLIKA

MASZ INNE PYTANIA?

Chętnie odpowiemy, wystarczy zapytać...

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.