Dzień dobry, ta witryna nie jest już aktywna, prosimy kierować zamówienia do naszego nowego sklepu internetowego www.gamisport.cz/pl Dziękujemy

Botas Technology

 

RAZEM TECHNOLOGY Stabilność 2

 

Bardzo praktyczne wskazówki projektu ze zwiększeniem miejsca na palce z trwałego plastiku do -20 º C dla maksymalnej ochrony i długo projekt obuvi.Nová życia i ergonomicznym kształcie zapewnia łatwy ciągnięcie, wysoki komfort i obuwie ochronne, lekki.

 

FPT - FLEX OCHRONA JĘZYKA

 

Asymetryczne kształcie języka specjalnych lekkich materiałów, co zapewnia elastyczne podpory i wysoki poziom ochrony stopy podbiciu.

 

PAS-FIT

 

Anatomiczne kostki dla zapewnienia maksymalnej stabilności i energii do łyżwy ostrze stalowe, wysoki poziom ochrony przed uderzeniami. Specjalna konstrukcja i technologia, tworząc twarde i elastyczne stopy i kostki anatomiczny kształt górnej części wewnętrznej miękkiej wyściółki dostosować indywidualnie, co zapewnia idealne dopasowanie i obuwie ochronne.

 

INTEGRAL PROTECTOR KOSTKI

 

Specjalne odkryty ochrony i wzmocnienia kostek z wytrzymałego tworzywa. - PA wytrzymałego materiału wysokiej odporności na zużycie specjalnego zwolnienia, pochłaniający zderzenia bocznego.

 

Nowoczesna technologia LTT

 

WARSTWY THERMO TECHNOLOGY - Optymalne wzmocnienie górnej za poparcie i ochronę stóp wysokości - specjalną technologię produkcji tworzy wytrzymałe i elastyczne, odporne na uderzenie górnej i wygodne dla stopy.

Składnika ochrony z trwałego tworzywa sztucznego - ochrona czubka rozszerza i wzmacnia biodra buty.

 

TS-Titanium Segment Protector pięty

 

BOTAS-E (elastyczne) - anatomiczna wkładka - komfort dla stóp zwiększa wygodę łóżko w obuwiu.

 

TAP-THERMO ACTIVE Padding

 

Specjalna pianka MEMORY - szybkie dostosowanie do indywidualnych stóp buty kształt i położenie doskonałe

ZWYKŁA KIWI - podszewka z miękkiej komfort noszenia - sprawia, że wprowadzenie na, pomaga płacić aby utrzymać wilgoć i komfort wewnątrz buta.

 

WEDGE bloku sterowania 2

 

Zwiększa boczne i bezpośrednie oparcie dla stóp zmniejsza zużycie energii potrzebnej do refleksji i hamowania i zapewnia większą ochronę poprzeczną.

 

BOTAS PRO 2

 

Nowe, złożone wyłącznie węgla i włókien szklanych zmniejsza maksymalna waga przy jednoczesnym zwiększeniu sztywności skrętnej i maksymalny transfer energii w refleksji.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.