Kurtka Direct Alpine Fram Lady Red

Kurtka Direct Alpine Fram Lady Red

zniżka

Mountain Top Series kurtka sportowa dla wysokiej aktywności, przeznaczony do stosowania przez cały rok. Nadaje się także jako warstwa izolacyjna w chłodniejszych strefach klimatycznych. Łąc .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: W magazynie

778
-49%
398
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 398

Kurtka Direct Alpine Fram Lady Red

Mountain Top Series
kurtka sportowa dla wysokiej aktywności, przeznaczony do stosowania przez cały rok.

Nadaje się także jako warstwa izolacyjna w chłodniejszych strefach klimatycznych. Łączenie materiałów wraz z krótkim mocno cięte został osiągnięty przez odpowiednie zabezpieczenia, mobilność i wysoka waga korzystne. kombinacji Hybrid znacznie większą funkcjonalność fizjologicznych model.
 • Barki, łokcie i przednie kierunki rip-stop membraną tkaniny od wewnątrz polarowa. Reszta kurtki wykonane z miękkiej, elastycznej tkaniny bardzo z tyłu Filedsensor frotte poliestrowe (= wilgoci knot z włókien). Odpowiednia gęstość tkania tego materiału zapewnia wiatro dwuwarstwowe i bez membrany, zwiększonej przepuszczalności został osiągnięty.
 • Zwiększona kształcie regulowany kołnierz.
 • Anatomicznie zaprojektowane rękawy wykończone elastycznym, obrzeża otworu na kciuk, możliwość przeciągania dłoni w jego nadgarstku.
 • Dwie klatki piersiowej wystarczające, dostępne kieszeni. Jeden wewnątrz kieszeń zapinana na zamek.
 • Anatomicznie projmuté bioder.
 • Regulacja dolnej obręczy (tylko jeden).
 • Waga: 540 g (L)
 • Materiał: Soft Shell 2-warstwowy laminat: Nylon tkaniny frotte Fieldsensor + poliester (Toray). Soft Shell 3-warstwowy laminat: rip-stop tkanina nylonowa Kudos XR Dermizax powierzchni MP + membrana (Toray) - parametry 20.000 mm vs / 10,0
 • Kolory: czerwony
 • Rozmiar: XS - XL
 • Wydawca: Kobiet
Wielkość stołu!

Rozmiary

Wielkość Kobiety

Bundy


XS S M L XL XXL
Długość ramienia (1) 75 77.5 80 82.4 85 87,5
bioder 88 94 100 106 112 118
obwód 80 86 92 98 104 110

Obwód piersi i biodra są mierzone do dolnej warstwy (1). Długość ramienia mierzony jest od szyjki do nadgarstka.


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.