Dzień dobry, ta witryna nie jest już aktywna, prosimy kierować zamówienia do naszego nowego sklepu internetowego www.gamisport.cz/pl Dziękujemy

Spodnie Direct Alpine Cascade Lady Black

Spodnie Direct Alpine Cascade Lady Black

Bardzo wygodne, wyrafinowane wieloletnie spodnie najszerszym zakresie aktywności na świeżym powietrz .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: W magazynie

998

Spodnie Direct Alpine Cascade Lady Black

Totally uniwersalne spodnie, doskonale nadające się do trekkingu, górskie, wspinaczka górska, turystyka, rower i codziennego noszenia. Bardzo popularny model w długiej perspektywie, głównie dzięki dobrej i skutecznej kombinacji materiałów funkcjonalnych i wyrafinowany wygodne cięcie. Dzięki rozczesać dolnej (wewnętrznej) stronie podstawowe części są bardzo przydatne w zimie. Dzięki wielu dodatków funkcjonalnych nadają się również do skalpinismus. Anatomicznie dokładne cięcie umożliwia pełną swobodę ruchów. Tkanina o wysokiej elastyczności i skrajnych obszarach (kolana, dolnej krawędzi) o zwiększonej odporności (Cordura). Celowe połączenie tkanin z szybkiego wykończenia (fizycznego wyładowania pary) i wykończenia izolacji termicznej (podwyższona temperatura ciała).

DANE TECHNICZNE

 • Masa 400 g (M)
 • Materiał bazowy: 68% PAD (Cordura) + 23% PES (Thermolite®) + 9% poliuretan, Cordura® WBL System - 46% Cordura® (PAD) + 32% TACTELEM® (PSE) + 14% Lycra® (PUR) + 8% Coolmax® (PSE), wykończenie DWR, 86% tkanina funkcjonalna obsługa PA + 14% PU (235 g / m2) Kolano: 74% PA + 13% poliester + 13% PU
 • Panie Cut

OPIS

 • Wygodny pasek, regulowany pasek z klamrą.
 • Dwie przednie i jedna kieszeń boczna, łatwo dostępne nawet w uprzęży.
 • Plisy na dwukierunkowy zamek błyskawiczny.
 • Podstawowe tkaniną mieszaną uzupełnione wewnątrz piętrzyły poliester (dobre ciepło podczas wilgoci pochłaniające).
 • Materiały pomocnicze - Cordura słaby i elastyczna szczotkowanego tkaniny.
 • Zastosowana technologia, elastyczne szwy. Bezpieczeństwo paski odblaskowe i akcesoria.
 • Spodnie z regulacji dolnej krawędzi bocznej przykrytym zamkiem i elastyczna na wygodne buty klinowych naciągnięta.
 • Na kolana i nogi dolne zdobyć praktyczne bardzo odpornego na ścieranie materiału.
 • Dolna krawędź nóg może uchwycić hak butów na elastycznym sznurkiem.
 • Ocena DA TEAM: Góry poprowadzi Zdenek hak - cięcie genialny, nie krępuje ruchów. Materiał bardzo, chciałem po prostu bardziej wodoodporne kolana, bo w nich ścianki wspinaczkowe i lód i lód, ale to scifi ... może on jest po prostu "vytuním" dla siebie, potem bezbłędnie :-)

Rozmiary

Wielkość Kobiety

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 95 99 103 107 111 113
obwód w pasie 64 68 72 76 80 84
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.