Dzień dobry, ta witryna nie jest już aktywna, prosimy kierować zamówienia do naszego nowego sklepu internetowego www.gamisport.cz/pl Dziękujemy

Spodnie Direct Alpine Cascade Plus Black

Spodnie Direct Alpine Cascade Plus Black

Bardzo wygodne, wyrafinowane wieloletnie spodnie najszerszym zakresie aktywności na świeżym powietrz .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: W magazynie

1 038

Spodnie Direct Alpine Cascade Plus Black

Totally uniwersalne spodnie, doskonale nadające się do trekkingu, wspinaczki górskiej, wspinaczki, turystyki pieszej, roweru i codziennego noszenia. Bardzo popularny model w dłuższej perspektywie, zwłaszcza dzięki wielkim i skutecznym połączeniu materiałów funkcjonalnych i wyrafinowany wygodne cięcie. Dzięki rozczesać dolnej (wewnętrznej) stronie podstawowe części są bardzo przydatne w zimie. Dzięki wielu dodatków funkcjonalnych nadają się również do skalpinismus. Anatomicznie dokładne cięcie umożliwia pełną swobodę ruchów. Tkanina o wysokiej elastyczności i skrajnych obszarach (kolana, dolnej krawędzi) o zwiększonej odporności (Cordura). Celowe połączenie tkaniny z wykończeniem szybkiego rozładowania (pary) fizyczne i wykończenia Izolacja cieplna (podwyższona temperatura ciała).

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

 • Masa 490 g (L)
 • Materiał bazowy: 68% PAD (Cordura) + 23% PES (Thermolite®) + 9% poliuretan, Cordura® WBL System - 46% Cordura® (PAD) + 32% TACTELEM® (PSE) + 14% Lycra® (PUR) + 8% Coolmax® (PSE), wykończenie DWR, 86% funkcjonalna tkanina + 14% PA PU (235 g / m2), wsparcie kolanowego: 74% PA + 13% poliester + 13% PU
 • Cut mężczyzn

OPIS

 • Wygodny pasek, regulowany pasek z klamrą.
 • Dwie przednie i jedna kieszeń boczna, łatwo dostępne nawet w uprzęży.
 • Plisy na dwukierunkowy zamek błyskawiczny.
 • Podstawowe tkaniną mieszaną uzupełnione wewnątrz piętrzyły poliester (dobre ciepło podczas wilgoci pochłaniające).
 • Materiały pomocnicze - Cordura słaby i elastyczna tkanina. Szczotkowanego
 • Zastosowana technologia, elastyczne szwy. Bezpieczeństwo paski odblaskowe i akcesoria.
 • Spodnie z regulacji dolnej krawędzi, z boku zamek i elastyczne pokryte klin do wygodnego przeciągnij przez buty.
 • Na kolana i nogi dolnych zdobycia praktycznego materiału odpornego na ścieranie.
 • Dolna krawędź nóg może uchwycić buty na hak elastycznym sznurkiem.
 • Ocena DA TEAM: Góry poprowadzi Zdenek hak - cięcie genialny, nie krępuje ruchów. Materiał bardzo, chciałem po prostu bardziej wodoodporne kolana, bo w nich i ścian wspinaczkowych lodu i lód, ale to scifi ... może on jest po prostu "vytuním" dla siebie, potem bezbłędnie :-)

Rozmiary

Rozmiary męskie - Direct Alpine

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 96 100 104 108 112 114
obwód w pasie 74 78 82 86 90 94
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.