Mata samodmuchająca Yate Extrem Lite 3,8 zielony

Mata samodmuchająca Yate Extrem Lite 3,8 zielony

zniżka

Lekki materiał wewnętrzny i kształt mumii = bardzo mata dla wymagających warunków. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

384
-10%
346

Mata samodmuchająca Yate Extrem Lite 3,8 zielony

Lekki materiał wewnętrzny i kształt mumii. Model EXTREME LITE 3.8 jest lekkim, ale luksusowo komfortowe warunki materac wymagających. Podczas noszenia w plecaku nie nosić dodatkowe niepotrzebne programy, a jednak mogą spać wygodnie. Podczas pakowania można złożyć na pół!

Zawór "Wciśnij" - wystarczy nacisnąć przycisk drzemki i posiadają uszczelki, włączyć blokadę. Produkt zawiera opakowanie transportowe, pas zaostrzenie oraz zestaw naprawczy.

Parametry

  • Materiał: Poliester 75 D
  • Kolor: jasny zielony / szary
  • Waga: 730 g
  • Rozmiar: 183x51x3,8 cm
  • Wielkość opakowania: 14x26 cm
  • Opór cieplny: 3.9
  • Ogólne informacje o produkcie
  • Okres gwarancji 24 miesięcy
  • Producent Selfchty


GWARANCJA JAKOŚCI


Nowoczesne produkty na ogół nie są tylko miłe dla oka, ale ukryte w wielu gadżetów i informacji, które nie są widoczne, ale znacznie poprawić jakość produktu i uczynić go wyjątkowym. Do nadmuchiwania maty są najważniejsze trzy czynniki: 1) niska waga, 2) małej objętości w stanie złożonym, oraz 3) długości Waga životnost.Nízkou jest osiągane poprzez wybór najlepszej jakości materiałów, zarówno na powierzchni jak i wewnątrz. Materiał musi być lekka, lecz mocna i trwała. Zmniejszenie masy ciała osiąga również szczep wewnętrzną piankę. Ale nie musi być kosztem wygody i zdolności izolowania odwiertu. Wybór materiałów i ulgi ma znaczący wpływ na wielkość pakowanych výrobku.Všechny naszych produktów mają podwójną warstwę izolacyjną, aby zapobiec wydostawaniu się powietrza, które jest laminowana na zewnętrznej tkaniny. Zapewnia wysoką ochronę i długą żywotność produktu. Każda mata jest 24 godziny po testowany produkcji, eliminując w ten sposób ryzyko dostarczenia wadliwego produktu z produkcji.

Opór cieplny

Ilość, która jest coraz bardziej na pokazach karimatek. Opór cieplny - R jest wielkością fizyczną, która wyraża właściwości termiczne izolacyjne materiału. Jest bezpośrednio zależna od grubości materiału i ?. Dla osiągnięcia możliwie najwyższej wartości R należy rozumieć, że grubość materiału była największa i stosunek? Poszczególne materiały tak niskie, jak to możliwe. Opór cieplny R wyraża opór jeden metr kwadratowy materiału odporne na ciepło przy różnicy temperatur 1 K. przewodnictwo cieplne? wyraża właściwości materiału do przewodzenia ciepła. Jest to stosunek energii w W, który przechodzi przez materiał grubości 1 m przy różnicy temperatur 1 K między powierzchniami materiału. Legenda: R = d /? (M2.KW-1); d - grubość materiału (m); ? - Współczynnik przewodności cieplnej (Wm-1.K-1)

Parametry

marki: Yate
Intrastat: Karimaty ostatní - 0,90 - 63064900
Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.