Mata samodmuchająca Yate CONTOUR

Mata samodmuchająca Yate CONTOUR

zniżka

Nowoczesny self-pompowania materaca z lekkim rdzeniem. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

365
-10%
328

Mata samodmuchająca Yate CONTOUR

Nowy model własny pompowania maty - nie ma praktycznie takie same cechy modelu TREKKER, ale z nowym wzorem (kontur). Wyróżnia się jakości materiału i wykonania. Górna jest poliester yate Microbrushed 75D, który zapobiega ślizganiu śpiwór. Lekki rdzeń, a Warm zapewnia, że ​​strefa jest bardziej powrotem klip pianki, aby zapewnić odpowiednią izolację. Podczas pakowania można złożyć na pół, aby pakiet 14x26 cm, który pasuje wygodnie do plecaka. Zawór "Wciśnij" - bez nakręcania - wystarczy nacisnąć przycisk drzemki i przecieka. Tylko przez obrót zamka.
Produkt zawiera opakowanie transportowe, pas zaostrzenie oraz zestaw naprawczy.

Parametry

  • Materiał: Poliester 75D Microbrushed
  • Kolor: czerwony / szary
  • Waga: 780 g
  • Rozmiar: 183x51x3,8 cm
  • Wielkość opakowania: 14x26 cm
  • Opór cieplny: 3.9GWARANCJA JAKOŚCI

Nowoczesne produkty na ogół nie są tylko miłe dla oka, ale ukryte w wielu gadżetów i informacji, które nie są widoczne, ale znacznie poprawić jakość produktu i uczynić go wyjątkowym. Do nadmuchiwania maty są najważniejsze trzy czynniki: 1) niska waga, 2) małej objętości w stanie złożonym, oraz 3) długie życie.
Niska waga osiąga się poprzez wybór najlepszej jakości materiałów, zarówno na powierzchni jak i wewnątrz. Materiał musi być lekka, lecz mocna i trwała. Zmniejszenie masy ciała osiąga również szczep wewnętrzną piankę. Ale nie musi być kosztem wygody i zdolności izolowania odwiertu. Wybór materiałów i ulgi ma znaczący wpływ na wielkość wyrobu walcowanego.
Wszystkie nasze produkty posiadają podwójną warstwę izolacyjną, aby zapobiec wydostawaniu się powietrza, które jest laminowana na zewnętrznej tkaniny. Zapewnia wysoką ochronę i długą żywotność produktu. Każda mata jest 24 godziny po testowany produkcji, eliminując w ten sposób ryzyko dostarczenia wadliwego produktu z produkcji.

Opór cieplny

Ilość, która jest coraz bardziej na pokazach karimatek. Opór cieplny - R jest wielkością fizyczną, która wyraża właściwości termiczne izolacyjne materiału. Jest bezpośrednio zależna od grubości materiału i λ. Dla osiągnięcia możliwie najwyższej wartości R należy rozumieć, że grubość materiału była największa i λ wartość poszczególnych materiałów tak niskie jak to możliwe. Opór cieplny R wyraża opór jeden metr kwadratowy materiału odporne na ciepło przy różnicy temperatur 1 K. przewodności cieplnej λ wyraża właściwości materiału do przewodzenia ciepła. Jest to stosunek energii w W, który przechodzi przez materiał grubości 1 m przy różnicy temperatur 1 K między powierzchniami materiału. Legenda: R = d / λ (m2.KW-1); d - grubość materiału (m); λ - współczynnik przewodności cieplnej (Wm-1.K-1)

Antypoślizgowa powierzchnia "yate MICRO szczotkowane"


W naturze, często zdarza się, że zamiast spania nie jest idealnie płaska i nie tak wygodny materac nie może w pełni spełniać swoje zadania, jeśli jeden worek ślizga się śpiącego. Z tego powodu stworzyliśmy specjalne wykończenie powierzchni "MICRO szczotkowane", która zwiększa tarcie i zapobiega ślizganiu śpiwór.

Parametry

marki: Yate
Intrastat: Karimaty ostatní - 0,90 - 63064900
Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.