Kurtka Schöffel Billings

Kurtka Schöffel Billings

Funkcjonalna kurtka fleesová. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: W magazynie

550

Kurtka Schöffel Billings

Odpowiednia jako druga lub trzecia warstwa. Idealny towarzysz w góry i miasto Stosowane przez cały rok. Znakomite warunki termiczne. Łopatki i odporna, a górna wodoodporna pokryta warstwa.
ZIP-IN (vpínačka) do kurtki serii memránovych Everywear. Wysoka jakość Ałtaju polaru.

  • 2 boczne kieszenie, jedna kieszeń na klatce piersiowej
  • Pobieranie elastycznym pasie sznurkiem zapobiega podfouknutí.
  • Suwaki YKK.
  • Waga - 460 g
  • Materiał: Ałtaj polaru - Micro - 100% Poliester
  • Rozmiar: 50 (M), 52 (L) 54 (XL)

Venturi - excluzivní membrana z Schöffel.

Dziś firma jest prowadzona przez Petera Schöffel Schöffel ugruntowaną markę w odzieży sportowej. Schöffel reprezentuje sporty górskie, sporty na świeżym powietrzu i na nartach w taki sposób, jak tylko kilka marek. Odkryty odzież, skiwear i zużycie górskie są kluczowe segmenty marki Schöffel.
Selfko lider na rynku Schöffel deklarowanym celem, odgrywają ważną rolę jako szanowany marki premium w Europie. Wymóg ten został podkreślony przez pomyślnego zawarcia umowy sponsorskiej z Austriackiego Związku Ski (OSV), co stanowiło ubranie Schöffel na Igrzyskach Olimpijskich 2010 w Vancouver! Garnitury i inne ubrania Schöffel używany zespół Alpine austriacka (narciarstwo alpejskie, snowboard, narciarstwo dyscypliny) nie tylko na igrzyskach olimpijskich, ale również dla całego sezonu. Ekskluzywne modele z kurtki, spodnie i kombinezony zostały wykonane z najlepszych materiałów i zostały przetestowane w tunelach aerodynamicznych Audi w Ingolstadt.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.