gamisport.pl » Termobielizna » Bielizna » Bielizna damska Craft Zero Extreme 190989-3900 - wyprzedaż

Bielizna damska Craft Zero Extreme 190989-3900 - wyprzedaż

Spodnie na chłodniejsze dni. Wielki na narty, okryć i suchym miejscu, z dala od potu. .. więcej

DOSTĘPNOŚĆ TOWARU W magazynie

Cena z VAT75
Pierwotna cena
203
Rozmiary
Craft
więcej produktów marki Craft

Spodnie na chłodniejsze dni. Wielki na narty, okryć i suchym miejscu, z dala od potu.

Pro Zero Extreme to gorący nowy produkt na rynku. Bielizna z dużą funkcjonalność, komfort ekstremalne i wyjątkowe połączenie włókien. Przedmioty, które są chłodne lub ciepłe ciało w zależności od aktualnych potrzeb organizmu.
Nowy materiał w jednej kompozycji z największych innowacji w rozwoju usług dla sportu w ostatnich latach. Sześć kanałów włókna CoolMax Extreme Hexachannel wewnątrz materiału zapewnia maksymalną potu i nadmiaru ciepła w czasie intensywnego uprawiania sportu. Zewnętrzna część serwisu składa się z pustych w środku włókien Thermolite, który usuwa wilgoć, ale utrzymuje się ciepły przy niższych intensywności treningów.
Technologii materiałowej, Coolmax Fresh FX-aktywnej ochrony przed mikroorganizmami i ludzkie życie pachu.Tohoto osiąga się przez wprowadzenie jonów srebra do włókna ciało, które jest droższe, ale technologia trwałych, wykorzystanie srebra w bielizna.
Pro Zero Extreme jest niższa waga materiału, a zatem zastosowanie do niemal przez cały rok. Bielizna jest cienkie, elastyczne, płaskie szwy na rękawach i nogi podążać za ruchem kończyn. Korzystanie z Pro Zero Extreme mikro znacznie redukuje niechciane pilling tkaniny.
Nowego typu usług jest przeznaczony przede wszystkim sportowców, szczególnie narciarzy, rowerzystów i innych, dla których tradycyjne bielizna Craft czasem zbyt gorąca, szczególnie dla sportowców o różnym poziomie wysiłku. Pro Zero Extreme użytkownicy z pewnością docenią ci tej usługi jest możliwość, aby zminimalizować zatrzymywanie zapachów i pilling tkaniny i sportu, którzy chcą czuć się najbardziej komfortowo.

  • Rozmiar: 34-36 (S), 38-40 (M), 42-44 (L)
  • Kolor: biały / szary logo (3900)

Przewidywany czas dostawy: W magazynie

Polecamy również:

pilnuj brakujących rozmiarów