Dzień dobry, ta witryna nie jest już aktywna, prosimy kierować zamówienia do naszego nowego sklepu internetowego www.gamisport.cz/pl Dziękujemy

Plecak Wisport® Raccoon 45l oliwkowy

Plecak Wisport® Raccoon 45l oliwkowy

Plecak wojskowy Wisport® Raccoon 45l. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

998

Plecak Wisport® Raccoon 45l oliwkowy

Najnowsza generacja plecaków survivalowych o pojemności 45 litrów. To przynosi wysokie doświadczenie użytkownika i Fas Military systemu wsparcia. Charakteryzuje się wyjątkową trwałością i niezawodnością w każdych warunkach, nawet w ekstremalnych. Posiada innowacyjny design, do jego produkcji użyto doskonałej jakości materiałów i wykonania.

Po obu stronach i z tyłu posiada taśmy kompatybilne z systemami mocowania MOLLE, które umożliwiają przytroczenie innego ekwipunku - sakiewek, pokrowców, toreb, butelek polowych, a nawet większych przedmiotów, takich jak mata biwakowa.

Po bokach posiada pasy kompresyjne do regulacji objętości plecaka, które służą również do mocowania innego sprzętu, który nie mieści się w plecaku lub który trzeba mieć pod ręką. To dodatkowo zwiększa możliwości nośne plecaka.

Możliwość podzielenia głównej przestrzeni na dwie oddzielne izby - 1/3 na dole i 2/3 na górze. Przegroda mocowana jest za pomocą zamka błyskawicznego, jej częściowe rozpięcie pozwala na przewożenie długich przedmiotów (zwinięty materac, statyw itp.). Dostęp do komory głównej możliwy jest od góry i od dołu poprzez solidne plastikowe zamknięcie na zamek błyskawiczny.

Oferuje możliwość powiększenia przestrzeni przechowywania dzięki dodatkowym kieszeniom bocznym Wisport ® RACCOON o pojemności 9 l.

Plecak jest wyposażony w 2 uchwyty do przenoszenia po bokach, przydatne podczas zakładania i zdejmowania plecaka lub na przykład podczas przeprawy przez bród.

Można również nosić Camelbag. Uchwyty na wąż znajdują się po prawej i lewej stronie plecaka. W komorze głównej znajduje się płaska kieszeń na laptopa lub radio. Powyżej tej kieszeni znajdują się uchwyty do podłączenia systemu hydracyjnego oraz otwór na wąż lub antenkę. Otwór jest zabezpieczony przed wnikaniem wody wypływającej z węża.

Na zdejmowanej pokrywie znajdują się 2 kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny oraz panel z rzepem do przypięcia identyfikatora.

Do plecaka dołączone jest poncho przeciwdeszczowe / pokrowiec przeciwdeszczowy. Płaszcz przeciwdeszczowy znajduje się w ukrytej kieszeni na dnie plecaka, zamykanej na rzep.

Dzięki klamrom Fastex na szelkach plecaka, w razie potrzeby można go szybko zdjąć/wyrzucić.

Pas biodrowy odciąża ramiona, ale może być odpinany, np. jeśli użytkownik posiada pas modułowy lub kamizelkę taktyczną.

 • Pojemność: 45 litrów.
 • System nośny: Fas Military.
 • Zapinanie: 2 paski na ramię 1 przedłużony pasek w talii - wszystkie z zapięciem na klamrę.
 • Materiał: nylon Cordura®.
 • Klamry: WISPORT®.
 • Zamki błyskawiczne: ITW NEXUS, YKK®.
 • Masa: 2 500 g.
 • Liczba komór wewnętrznych: 2.
 • Ilość kieszeni: 5 - wewnątrz i na zewnątrz.
 • Możliwość podzielenia głównej przestrzeni na dwie oddzielne komory.
 • Wymiary: 55 cm x 32 cm x 28 cm.
 • Przeznaczenie: survival, militaria, ASG, tremp.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.