Dzień dobry, ta witryna nie jest już aktywna, prosimy kierować zamówienia do naszego nowego sklepu internetowego www.gamisport.cz/pl Dziękujemy

Spodnie Direct Alpine Patrol 4.0 black/black

Spodnie Direct Alpine Patrol 4.0 black/black

Praktyczne, mocne i trwałe spodnie do szerokiego zastosowania. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: W magazynie

518

Spodnie Direct Alpine Patrol 4.0 black/black

Wraz ze spodniami MOUNTAINER są to najlepiej sprzedające się i najlepiej oceniane spodnie DIRECTALPINE od dłuższego czasu. Powerna, bardzo trwała i wygodna konstrukcja z akcesoriami technicznymi. Elastyczny Materiał zapewnia wygodę. Idealne uniwersalne spodnie do szerokiej gamy zajęć na świeżym powietrzu i codziennego noszenia. Świetny stosunek komfortu, bardzo długiej żywotności i wartości użytkowej do ceny. Maksymalna wartość w dobrej cenie, spodnie od wielu lat. Zastosowany Materiał elastyczny zwiększa komfort.

  • Talia częściowo gumowa z kontrolowanym paskiem.
  • Dwie wystarczające kieszenie na suwak, jedna z frędzlami na suwak, dodatkowa zabezpieczona kieszeń z tyłu.
  • Wzmocnienie przednie i tylne.
  • Anatomicznie ukształtowane kolana.
  • Waga: 481 g (L)
  • Materiał: 60% nylon, 40% poliester, DWR - hydrofobowy / DuPont Sorona - Espol - Sorona® włókno wykonane jest z odnawialnych surowców organicznych. Tkanina zawiera 37% wagowych odnawialnego Materiału roślinnego. Tkaniny Sorona® są bardzo miękkie, twarde i szybkoschnące. Odzież wykonana z tego Materiału jest wygodna w noszeniu, elastyczna, wygodna, a jednocześnie bardzo odporna na obciążenia mechaniczne i ścieranie.
  • Fit: mężczyzna

Rozmiary

Rozmiary męskie - Direct Alpine

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 96 100 104 108 112 114
obwód w pasie 74 78 82 86 90 94
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.