Spodnie Direct Alpine Patrol 4.0 New Logo Greyblue / Black

Spodnie Direct Alpine Patrol 4.0 New Logo Greyblue / Black

zniżka

Wygodne, kompaktowe i wytrzymałe spodnie najszerszego stosowania. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

550
-10%
495

Spodnie Direct Alpine Patrol 4.0 New Logo Greyblue / Black

Wraz z jego spodnie MOUNTAINER warunki długoterminowej najlepiej sprzedających się i najlepiej ocenione przez naszych klientów spodnie Directalpine. Solidna, bardzo trwała i wygodna konstrukcja z wyposażeniem technicznym. Używane elastyczny materiał zapewnia komfort. Idealne uniwersalne spodnie najszerszej gamy zajęć na świeżym powietrzu i casual. Komfort Stosunek super, bardzo długa żywotność i wartość do ceny. Maksymalna wartość za dobrą cenę, spodnie od wielu lat. Materiał budowlany odcinka zwiększa komfort użytkowania.

  • Pas częściowo elastyczne z regulowanym paskiem.
  • Dwie kieszenie zapinane na zamek dostatkiem, jeden spakowany żabotowy uda, dodatkowe zabezpieczone tylnej kieszeni.
  • Wzmocnienie przedniej i tylnej części.
  • Anatomicznie ukształtowane kolana.
  • Waga: 481 g (L)
  • Materiał: 60% nylon, 40% poliester rozciąganiem, DWR - wodoodporne / DuPont Sorona - ESPOLA -Vlákno Sorona® wykonany jest z odnawialnych surowców organicznych. Materiał zawiera 37% wagowych odnawialnych surowców pochodzenia roślinnego. Substancje Sorona® włókna są bardzo miękkie, twarde i szybkie. Odzież wykonana z tego materiału jest wygodny w noszeniu, elastyczne, wygodne i bardzo odporne na obciążenia mechaniczne i ścieranie.
  • Editor: mężczyźni
  • Kolor: niebieski / czarny
  • Rozmiar: S - XXL

Rozmiary

Rozmiary męskie - Direct Alpine

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 96 100 104 108 112 114
obwód w pasie 74 78 82 86 90 94
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.