(Wyprzedane) Amix Green TEA Extract with Witamin C 100 kapsułek

(Wyprzedane) Amix Green TEA Extract with Witamin C 100 kapsułek

Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego .. więcej

Amix Green TEA Extract with Witamin C 100 kapsułek

Amix ™ kapsułki zielonej herbaty są wykonane z grubej ekstrakt z zielonej herbaty. Zielona herbata jest z liści rośliny Camellia sinensis. W przeciwieństwie do czarnej herbaty, liście poddaje się utlenianiu. To sprawia, że ​​w celu utrzymania wyższego poziomu przeciwutleniaczy.

  • bardzo silnym przeciwutleniaczem
  • wspomaga proces spalania tłuszczu
  • wspomaga układ odpornościowy
  • 500 mg kapsułka
  • w połączeniu z witaminą C

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka U Dlatego użyć 1-2x dziennie przed posiłkami. Zmyć dużą ilością wody.

Składniki w kapsułce 1: Ekstrakt z zielonej herbaty 500 mg, kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda, pigment dwutlenek tytanu), witamina C 100 mg (166% RDA), stabilizator: hydroksypropylometyloceluloza (Methocel ®), środki przeciwzbrylające: stearynian magnezu, krzemionka

Ostrzeżenie: Nie dla dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 ° C, z dala od promieni słonecznych i mrozu.

Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania. Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Nadaje się dla sportowców i osób ze zwiększonym wysiłku fizycznym.

Parametry

marki: Amix
Intrastat: Ekspedycyjny strava - 0,40 - 21042000

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.