Amix Colostrum 1000mg, 100 kapsułek

Amix Colostrum 1000mg, 100 kapsułek

Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 5 dni

98

Amix Colostrum 1000mg, 100 kapsułek

AMIX ™ Siara 1000 to specjalny produkt zawierający colostrum (mleko krowie). Siara (siara) jest nazywana pierwszą mleka u ssaków, jest utworzony w gruczole sutkowym krótko przed i po porodzie jest wytwarzany tylko przez kilka dni. To jest bardzo bogata w kompozycji odżywczej, głównie ze względu na wysoką zawartość białka jakości.

Zalecane dawkowanie: 2 kapsułki dwa razy dziennie na pusty żołądek. Preparat należy popić dużą ilością wody.

Skład: 2 kapsułki siary bydlęcej 1000 mg kapsułki żelatynowe (żelatyna, woda, pigment dwutlenek tytanu), środki przeciwzbrylające: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu

Ostrzeżenie: Nie dla dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 ° C, z dala od promieni słonecznych i mrozu.

Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania. Uwaga na alergeny: produkt zawiera składniki pochodzące z mleka. Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Nadaje się dla sportowców i osób ze zwiększonym wysiłku fizycznym.

Parametry

marki: Amix
Intrastat: Ekspedycyjny strava - 0,40 - 21042000
Przewidywany czas wysyłki: 5 dni

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.