Rękawice lill-sport Legend Women 0107

Rękawice lill-sport Legend Women 0107

zniżka

Wyścig / szkolenia rękawiczki zaprojektowane specjalnie dla kobiet .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: W magazynie

175

Rękawice lill-sport Legend Women 0107

Na odwrocie strony służy Isovind ® wiatro warstwa jest laminowana do 1 mm perforowanego neoprenu o wyższej zdolności izolacji cieplnej i pot wentylacji. Dłoni i palce wykonane są z skóry syntetycznej Clarino ®, która jest wzmocniona między kciukiem i palcem wskazującym. Rękawice mają bardzo dużą trwałość. Są prać w pralce w temperaturze 40 ° C. Dawniej znany jako kobiet "S".

Isowind ®
Składa się ona z 3 warstw nalaminovaných materiałów: warstwa zewnętrzna, wiatr i wodoodporna podszewka membrana. Porelle membrana jest elastyczna, oddychająca i posiada doskonałe właściwości odprowadzania ciepła. Wszystkie trzy warstwy są optymalne integralną materiał, który jest używany jako górną część rękawicy. Stosujemy dwa rodzaje Isowind ® - Czarno-białe lub gładkie, które nadaje się do nadruku.

Clarino ®
Jest to potężny skóry syntetycznej o składzie 60% poliamid i 40% poliuretanu. Materiał oddycha bardzo dobrze i ma doskonałą pot parametry. Tkanina jest zmywalna, i nie zmienia jego unikalne właściwości. Stosowany jest przede wszystkim w rękach, palcach i uzbrojenia.

Parametry

marki: lillsport
Intrastat: Rękawice ostatní - 0,30 - 62160000
Przewidywany czas wysyłki: W magazynie

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.