Amix EnzymEx ® Multi 90 kapsułek

Amix EnzymEx ® Multi 90 kapsułek

Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 5 dni

95

Amix EnzymEx ® Multi 90 kapsułek

EnzymEx ® Multi zawiera spektrum ważnych enzymów niezbędnych do trawienia i wchłaniania wszystkich najważniejszych składników odżywczych (białko, węglowodany i tłuszcze). Enzymy w kompleksie są pochodzenia mikrobiologicznego (amylazy, celulazy, laktazy, lipazy, proteazy bakteryjne neutralne). Produkt ten jest zatem całkowicie pochodzenia roślinnego.

  • Poprawia wchłanianie składników odżywczych
  • Produkt naturalny
  • Pochodzenia roślinnego

Zalecane dawkowanie: 2 kapsułki dziennie podczas posiłku. Zmyć dużą ilością wody.

Wartość odżywcza w 100 g:

Wartość energetyczna 1492,9 kJ / 351,8 kcal
Białko 21,1 g
Węglowodany 62,8 g
Tłuszcz 1,8 g

Skład 2 kapsułek: fosforan wapnia, kapsułki żelatynowe (żelatyna, woda, pigment dwutlenku tytanu), EnzymEx ® Complex 300mg (amylazy, celulazy, laktazy, lipazy, proteazy bakteryjne neutralne), stabilizatory: hydroksypropylometyloceluloza (Methocel ®), substancja przeciwzbrylająca: magnezu magnezu, krzemionka

Ostrzeżenie: Nie dla dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 ° C, z dala od promieni słonecznych i mrozu.

Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania. Nie zawiera substancji o charakterze dopingowym. Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Nadaje się dla sportowców i osób ze zwiększonym wysiłku fizycznym.

Parametry

marki: Amix
Intrastat: Ekspedycyjny strava - 0,40 - 21042000
Przewidywany czas wysyłki: 5 dni

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.