Amix Ca + Mg + Zn 100 tablet

Amix Ca + Mg + Zn 100 tablet

Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 5 dni

62

Amix Ca + Mg + Zn 100 tablet

Amix ™ Wapń-Magnez-Cynk - mieszanka minerałów. Wapń przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego do normalnej aktywności mięśni, jest niezbędny do utrzymania normalnego kości i zębów. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, normalnym metabolizmem energii i normalnej aktywności mięśni. Cynk pomaga utrzymać normalną kości, włosy i paznokcie. Ponadto przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

Cynk jest częścią jego rolę w tworzeniu kolagenu.

  • Pobudza metabolizm mięśni, kości i zębów
  • doskonale przyswajalne formy
  • skutecznym przeciwutleniaczem

Zalecane dawkowanie: Stosować 1-2 tabletek z pokarmem. Zmyć dużą ilością wody. Amix ™ Ca-Mg-Zn

Zawartość / 1 tbl% RDA * Źródło wapnia 333,3 mg węglan wapnia 41,7% Magnez 133,3 mg magnezu Zinc Oxide 44,4% 8,3 mg Tlenek cynku 55,3% Dodatki: strearová kwasu, karboksymetyloceluloza, magnezu magnezu, krzemionka * RDA - zalecana dzienna dawka

Ostrzeżenie: Nie dla dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 ° C, z dala od promieni słonecznych i mrozu.

Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania. Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Nadaje się dla sportowców i osób ze zwiększonym wysiłku fizycznym.

Parametry

marki: Amix
Intrastat: Ekspedycyjny strava - 0,40 - 21042000
Przewidywany czas wysyłki: 5 dni

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.