(Wyprzedane) Amix Osteo Gelatin + MSM Caps 200 kapsułek

(Wyprzedane) Amix Osteo Gelatin + MSM Caps 200 kapsułek

Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego .. więcej

Amix Osteo Gelatin + MSM Caps 200 kapsułek

Osteo Żelatyna Caps to unikalny produkt przeznaczony do żywienia w sporcie i załadowanego odzysku oraz zużyte stawów. Wysoce skuteczna kombinacja hydrolizatu kolagenu i MSM (methylsulfonylmethane).

Skład: peptydy, hydrolizat kolagenu żelatynowych, kapsułek żelatynowych (żelatyna, woda, pigment dwutlenku tytanu), MSM - metylosulfonylometan, substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu

Jedna kapsułka zawiera: żelatynę peptydy hydrolizatu kolagenu 400 mg MSM (methylsulfonylmethane) 30 mg

Zalecane dawkowanie: Podstawowa dawka to 4-6 kapsułki dziennie między posiłkami. Aby zwiększyć wydajność może wynieść 5-10 kapsułek. Dawka powinna zawsze pić dużo wody.

Ostrzeżenie: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 12 roku życia, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 ° C, z dala od promieni słonecznych i mrozu.

Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania. Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Nadaje się dla sportowców i osób ze zwiększonym wysiłku fizycznym.

Parametry

marki: Amix
Intrastat: Ekspedycyjny strava - 0,40 - 21042000

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.