Amix ATP Energy Liquid 10x25ml

Amix ATP Energy Liquid 10x25ml

Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 5 dni

93

Amix ATP Energy Liquid 10x25ml

Amix ATPenergy Ciecz ™ jest doskonały energii pobudzający w postaci ciekłej, z bardzo silny wpływ na wzrost poziomu ATP (podstawowym źródłem energii na poziomie komórkowym), idealna dla wszystkich wytrzymałości mocy i prędkości sportów wytrzymałościowych. Promuje lepsze wykorzystanie tlenu podczas wysiłku, zwiększyć siłę i ogólną wydajność.
Skutki ATPenergy obsługuje potężny kompleks TEA Triple Action, składający się z ekstraktów z białym, herbaty zielone i czarne, przewodzący termogenezy wewnętrzne światło, wspomaga układ odpornościowy i działa jako silny antyoksydant.

Efekt synergiczny aktywnego ATPenergy składników można "perfect akcja", aby zwiększyć wydajność i maksymalną siłę i pomóc opóźnić wyczerpanie organizmu i skraca czas regeneracji po wysiłku.

  • wspiera wydajność fizyczną i psychiczną
  • umożliwia lepsze wykorzystanie tlenu podczas ćwiczeń
  • promuje zwiększoną wytrzymałość i ogólną wydajność
  • poprawia przepływ krwi do kończyn
  • promuje czujność i zmęczenie odsraňuje
  • ma potężny kompleks ekstraktów herbaty
  • Amix ™ zawiera PhosphoMatrix

Skład: 1 ampułka: woda oczyszczona, tauryna 1000 mg, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, 500 Inozyna mg, 5'-trifosforan sodu (PEAK ATP ®) 200 mg, kofeina 200 mg, 125 mg złożone ekstrakty herbaty (wyciąg z czarnej, Biały i zaleného herbaty), L-cytruliny 100 mg zasady, L-Glucoronelacton 100mg, aromaty, środki konserwujące: sorbinian potasu i benzoesan sodu, substancje słodzące: sukraloza, acesulfam-K

Wartość odżywcza w 100 ml:

Wartość energetyczna 41,2 kcal / 178,1 kJ
Białko 4,2 g
Węglowodany 4,1 g
Tłuszcz <1 g

Zalecane dawkowanie: dawka dobowa wynosi 1 ampułka około 45 minut. przed spektaklem.

Ostrzeżenie: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży i kobiet karmiących oraz osób wrażliwych na kofeinę. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 ˚ C, z dala od promieni słonecznych i mrozu.

Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania. Uwaga! Zawiera kofeinę, nie jest odpowiedni dla sportowców zarejestrowane. Zużywają więcej niż 4 godziny przed snem! Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Nadaje się dla sportowców i osób ze zwiększonym wysiłku fizycznym. Słodziki i aromaty.

Parametry

marki: Amix
Intrastat: Ekspedycyjny strava - 0,40 - 21042000
Przewidywany czas wysyłki: 5 dni

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.