Amix ATP Energy – PEAK ® ATP, 90 kapsułek

Amix ATP Energy – PEAK ® ATP, 90 kapsułek

Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: W magazynie

175

Amix ATP Energy – PEAK ® ATP, 90 kapsułek

Amix ™ ATPenergy to doskonały produkt o bardzo silny wpływ na wzrost poziomu ATP (podstawowym źródłem energii na poziomie komórkowym). Idealny dla wszystkich wytrzymałości mocy i prędkości sportów wytrzymałościowych Promuje lepsze wykorzystanie tlenu podczas wysiłku, zwiększają wytrzymałość i ogólną wydajność.
Skutki ATPenergy obsługuje potężny kompleks TEA Triple Action, składający się z ekstraktów z białym, herbaty zielone i czarne, przewodzący termogenezy wewnętrzne światło, wspomaga układ odpornościowy i działa jako silny antyoksydant.

Efekt synergiczny aktywnego ATPenergy składników można "perfect akcja", aby zwiększyć wydajność i maksymalną siłę i pomóc opóźnić wyczerpanie organizmu i skraca czas regeneracji po wysiłku.

  • wspiera wydajność fizyczną i psychiczną
  • umożliwia lepsze wykorzystanie tlenu podczas ćwiczeń
  • promuje zwiększoną wytrzymałość i ogólną wydajność
  • poprawia przepływ krwi do kończyn
  • promuje czujność i zmęczenie odsraňuje
  • ma potężny kompleks ekstraktów herbaty
  • Amix ™ zawiera PhosphoMatrix

Skład w 1 kapsułce: 200 mg kofeiny, kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda, barwniki: dwutlenek tytanu), 5'-triphosphate disodowy (PEAK ATP ®) 125mg, 125mg Kompleks tea (ekstrakt z czarnej herbaty, biały ekstrakt herbaty, ekstrakt z zielonej herbaty) , 100 mg Tauryna, wodorofosforan wapnia, wodorofosforan potasu, wodorofosforan sodu, stabilizatory: hydroksypropylometyloceluloza (Methocel ®), substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.

Wartość odżywcza w 100 g:

Wartość energetyczna 417,6 kcal / 1766,3 kJ
Białko 31,2 g
Węglowodany 57,9 g
Tłuszcz 6,8 g

Zalecane dawkowanie: Dawka dobowa to jedna kapsułka o 45 min. przed spektaklem.

Ostrzeżenie: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży i kobiet karmiących oraz osób wrażliwych na kofeinę. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 ˚ C, z dala od promieni słonecznych i mrozu.

Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania. Uwaga! Zawiera kofeinę, nie jest odpowiedni dla sportowców zarejestrowane. Zużywają więcej niż 4 godziny przed snem!

Parametry

marki: Amix
Intrastat: Ekspedycyjny strava - 0,40 - 21042000
Przewidywany czas wysyłki: W magazynie

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.