(Wyprzedane) Amix Recovery-Max ™ 575g

(Wyprzedane) Amix Recovery-Max ™ 575g

Przeznaczone do specjalnego odżywiania .. więcej

Amix Recovery-Max ™ 575g

Amix ™ Odzyskiwanie Max ™ został specjalnie zaprojektowany produkt dla najszybszej regeneracji po ciężkim treningu. Zawiera on zrównoważony mieszaniny aminokwasów, soli mineralnych i innych substancji czynnych. Już w pierwszej godzinie po treningu twoje mięśnie wyglądają na najlepsze źródło składników odżywczych, które są warunkiem wstępnym do odzysku jakości. W celu uzyskania maksymalnej wydajności, należy Wyodrębnianie Max produktu w połączeniu z dowolnym z wielu białek i węglowodanów produktów Amix ™.

  Zalecane dawkowanie: 1/2 miarki (11,5 g) w rozcieńczonym 200-300 ml wody. Ciesz się bezpośrednio po wysiłku fizycznym.

  Ostrzeżenie: neuvedeno nadaje się dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. neuvedeno należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. neuvedeno ma zastępować zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 ° C, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i mrozu.

  Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania. Przeznaczone do specjalnego odżywiania. Nadaje się dla sportowców i tych ze zwiększonym wysiłku fizycznym, o smaku i słodzik.

  Parametry

  marki: Amix
  Intrastat: Ekspedycyjny strava - 0,40 - 21042000

  Newsletter

  Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.