(Wyprzedane) Amix BCAA Gold

(Wyprzedane) Amix BCAA Gold

Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego .. więcej

Amix BCAA Gold

Amix ™ BCAA Złoto jest formą tablet z rozgałęzionych aminokwasów, L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina w 02:01:01 stosunku. Niezbędne aminokwasy są podstawowymi elementami białek, które wspierają tworzenie i utrzymanie mięśni. 1000mg BCAA w jednej tabletce.

  • Przyspiesza i wzmacnia regenerację
  • Wspiera procesy antykataboliczne
  • Wspiera wzrost mięśni
  • 1000mg BCAA w jednej tabletce

Zalecane dawkowanie: podstawowa dzienna dawka to 3 tabletki. 3 tabletki 30-60 minut przed treningiem i 3 tabletki bezpośrednio po wysiłku fizycznym. Zmyć dużą ilością wody.

Skład trzech tabletek: L-leucyna 1500 mg, 750 mg L-izoleucyna, L-walina 750 mg, celuloza mikrokrystaliczna, wodorofosforan wapnia, kroskarmeloza sodu, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu

Wartość odżywcza w 100 g:

Wartość energetyczna 1696 kJ / 400 kcal
Białko 68,6 g
Węglowodany 24,2 g
Tłuszcz 3,2 g

Ostrzeżenie: Nie dla dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 ° C, z dala od promieni słonecznych i mrozu.

Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania. Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Nadaje się dla sportowców i osób ze zwiększonym wysiłku fizycznym.

Parametry

marki: Amix
Intrastat: Ekspedycyjny strava - 0,40 - 21042000

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.