Amix HMB

Amix HMB

Przeznaczone do specjalnego odżywiania. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 5 dni

od 82

Amix HMB

Ciało własne substancja wspieraniu regulacji hormonu katabolicznego, co zwiększa antykataboliczne i anaboliczne procesy. To stymuluje wzrost masy i siły mięśni. To pomaga przyspieszyć powrót do zdrowia.

  • Obsługuje reakcje antykataboliczne
  • stymuluje wzrost mięśni i siły
  • pomaga przyspieszyć powrót do zdrowia
  • chroni mięśnie przed degradacją
  • osobniki trenerzy poprawia rozkład tłuszczu podskórnego

Skład: HMB (3-hydroksy-3-metylomaślan, wapnia), kapsułki żelatynowe (żelatyna, woda, pigment dwutlenek tytanu), środki przeciwzbrylające: stearynian magnezu, krzemionka Każda kapsułka zawiera: HMB (3-hydroksy-3-metylomaślan, wapnia). .. 500 mg

Zalecane dawkowanie: 5-10 kapsułek na dobę. Podzielić dawkę do 5 kapsułek stosowanych podczas posiłku i kolejne 5 kapsułek przed snem.

Ostrzeżenie: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 15 roku życia, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 ° C, z dala od promieni słonecznych i mrozu.

Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania. Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Nadaje się dla sportowców i osób ze zwiększonym wysiłku fizycznym.

Parametry

marki: Amix
Intrastat: Ekspedycyjny strava - 0,40 - 21042000
Przewidywany czas wysyłki: 5 dni

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.