(Wyprzedane) Amix Diosgen Stimulator 100 kapsułek

(Wyprzedane) Amix Diosgen Stimulator 100 kapsułek

Przeznaczone do specjalnego odżywiania. .. więcej

Amix Diosgen Stimulator 100 kapsułek

Ekstrakt Diosgen jest wydobywana z naturalnych ziół Dioscorea villosa, który ma wysoką zawartość sterydów sapogeninů. Pomaga wspierać produkcję testosteronu i estrogenu. To przyczynia się do zwiększenia masy mięśniowej, skrócenie czasu odzyskiwania i wpływa na rzeczywistą aktywność fizyczną.

Składniki: maltodekstryna, Dioscorea villosa (owłosione smldinec ekstrakt), kapsułki żelatynowe (żelatyna, woda, pigment: dwutlenek tytanu), środki przeciwzbrylające: stearynian magnezu, krzemionka Każda kapsułka zawiera: Dioscorea villosa (tj. 30 mg diosgeniny) 190 mg

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka co drugi dzień około 60 minut przed wysiłkiem sportowym. Ostrzeżenie: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Nie substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 ° C, z dala od promieni słonecznych i mrozu. Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania. Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Nadaje się dla sportowców i osób ze zwiększonym wysiłku fizycznym.

Parametry

marki: Amix
Intrastat: Ekspedycyjny strava - 0,40 - 21042000

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.