Amix D-AA BOX 100 kapsułek

Amix D-AA BOX 100 kapsułek

Przeznaczone do specjalnego odżywiania. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 5 dni

135

Amix D-AA BOX 100 kapsułek

D-AA Max Czysta jest rewolucyjny suplement na podstawie skutków kwasu D-asparaginowego. Są D-forma kwasu asparaginowego jest jednym z najnowszych "testosteronu Enhancer" rynku. Jest nieistotne, naturalnie występujący aminokwas. W organizmie człowieka występuje głównie w jądrach, przysadkę mózgową i podwzgórze, które odgrywa kluczową rolę w tworzeniu hormonów i późniejszego zwiększenia produkcji testosteronu.

Zalety:

  • Zwiększa naturalną produkcję testosteronu
  • stymuluje wzrost mięśni i siły
  • pomaga zwiększyć libido

Zalecane dawkowanie: dawka to 5 kapsułek. Możesz korzystać na raz, lub podzielone i cieszyć się w ciągu dnia między posiłkami. Product wziąć maksymalnie osiem tygodni. Obserwowani przez min pauzy. 4 tygodni.

Skład w 5 kapsułek D-asparaginowy 3000mg kwasów, kapsułki żelatynowe (żelatyna, woda, pigment dwutlenku tytanu), stabilizatory: hydroksypropylometyloceluloza (Methocel ®), substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu

Wartość odżywcza w 100 g:

Wartość energetyczna 363,2 kcal / 1544,4 kJ
Białko 39,9 g,
Węglowodany 48,5 g
Tłuszcz 3,2 g

Ostrzeżenie: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 21, w ciąży i kobiet karmiących piersią i zarejestrowanych zawodników. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 ˚ C, z dala od promieni słonecznych i mrozu.

Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania. Najlepszy numer przed i partii: podana na opakowaniu. Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Nadaje się dla sportowców i tych, w zwiększonej sprawności fizycznej

Zalecane dawkowanie:

Standardowa dawka to 5 kapsułek. Możesz korzystać na raz, lub podzielone i cieszyć się w ciągu dnia między posiłkami. Product wziąć maksymalnie osiem tygodni. Obserwowani przez min pauzy. 4 tygodni.

Parametry

marki: Amix
Intrastat: Ekspedycyjny strava - 0,40 - 21042000
Przewidywany czas wysyłki: 5 dni

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.