(Wyprzedane) Amix Beta-Ecdyx Pure 90 kapsułek

(Wyprzedane) Amix Beta-Ecdyx Pure 90 kapsułek

Przeznaczone do specjalnego odżywiania. .. więcej

Amix Beta-Ecdyx Pure 90 kapsułek

Amix ™ Beta Ecdyx zawiera ekstrakty z roślin Cyanotis Arachnoidea z 90% zawartością beta-ekdysteron (20-beta-Hydroxyecdysterone). Beta Ecdysterone w organizmie przyczynia się do tworzenia wysoce anabolicznego środowiska i zwiększenia podaży glikogenu mięśniowego, który pomaga budować i budować mięśnie i ogólne zwiększyć wydajność, siłę i wytrzymałość.

Zalety:

  • popiera anabolization ciała
  • pomaga wzrost mięśni
  • popiera zwiększenie ogólnej wydajności, wytrzymałości i niezawodności
  • 300 mg na kapsułkę

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka dwa razy dziennie. Zmyć dużą ilością wody. Optymalna dawka wynosi 5-10 mg na 1 kg masy ciała. Product trwać do 4 tygodni. Obserwowani przez min pauzy. 2 tygodnie.

Skład: 1 kapsułka: Cyanotis Archnoidea (90% Ecdysterone Beta), 300 mg, kapsułki żelatynowe (żelatyna, woda, pigment dwutlenku tytanu), stabilizatory: hydroksypropylometyloceluloza (Methocel ®), substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.

Wartość odżywcza w 100 g:

Wartość energetyczna 390,4 kcal / 1659,2 kJ
Białko 36,4 g
Węglowodany 61,2 g
Tłuszcz <1 g

Ostrzeżenie: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 ˚ C, z dala od promieni słonecznych i mrozu. Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania. Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Nadaje się dla sportowców i osób ze zwiększonym wysiłku fizycznym.

Parametry

marki: Amix
Intrastat: Ekspedycyjny strava - 0,40 - 21042000

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.