Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Kurtka Direct Alpine SHIVLING lady black

Kurtka Direct Alpine SHIVLING lady black

zniżka

Płaszcz ochronny softshell z warstwą polaru dole izolacji wyższy komfort. .. więcej

Przewidywany czas dostawy: W magazynie

958 Zł -51% 469 Zł

Kurtka Direct Alpine SHIVLING lady black

Stworzona dla działań w chłodniejszych warunkach pogodowych. Przyjemne, miękkie, stretch tkaniny. Korzystanie z Soft Shell z membraną funkcjonalne zwiększa użyteczność produktu. Mimo mocniej dopasować można się poniżej wymienionej górnej warstwy płaszcza strój bardziej izolacyjne. Dłuższa kurtka długość zwiększa ochronę termiczną.

  • Kaptur z wielokierunkową regulacja w jednym punkcie. Wzmocnione osłony.
  • Hood jako część większej kołnierz ochronny.
  • Ramiona i łokcie wzmocnione ochronne protektorów.
  • Rękawy o kształcie anatomicznym. Tulejki tworzy nadgarstka i uzupełnione przez wewnętrzne tulejki.
  • Dwie kieszenie zapinane na zamek w klatce piersiowej i jedną górną część klatki piersiowej, dobrze zrealizowany. Jedna wewnętrzna kieszeń na zamek, dodatkowa kieszeń w dolnej części tulei.
  • Otwory wentylacyjne pod pachami zip częściowo zniwelowany do przodu części do wyższej wydajności.
  • Optymalnie wydłużony kurtka długości dla danej aplikacji.
  • Dolna krawędź z regulacją jedną ręką.

Parametry:

Waga: 580 g (M)
Materiał: Soft Shell: 3-warstwowy laminat: odporna na zarysowania nylon odcinek z Kudos XR + Dermizax MP membrany (parametry vs 20.000 mm / h 10.000 g/m2/24) + microfleece.
Edycja: Damskie
Projektowanie Cut: Universal

Rozmiary

Wielkość Kobiety

Bundy


XS S M L XL XXL
Długość ramienia (1) 75 77.5 80 82.4 85 87,5
bioder 88 94 100 106 112 118
obwód 80 86 92 98 104 110

Obwód piersi i biodra są mierzone do dolnej warstwy (1). Długość ramienia mierzony jest od szyjki do nadgarstka.


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.