Kurtka narciarska damska Nordblanc Najfatalniejszy NBWJL7742_GSZ

Kurtka narciarska damska Nordblanc Najfatalniejszy NBWJL7742_GSZ

zniżka

Stylowa kurtka narciarska .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

985
-10%
886

Kurtka narciarska damska Nordblanc Najfatalniejszy NBWJL7742_GSZ

Damska wyszukana kurtka narciarska NORDBLANC TOPS wykonana z rozciągliwego materiału TERATEX® 15000.

Kurtka narciarska NORDBLANC TOPS wykonana z materiału stretch TERATEX® 15000 z membraną jest wysoce wodoodporna. Nawet w trudnych warunkach pogodowych kurtka chroni przed przemoczeniem, a izolacja termiczna FURTHERM® zapewnia idealny komfort cieplny. Nowoczesny design sprawia, że kurtka nadaje się do użytku miejskiego.

Ani jeden płatek śniegu nie przedostanie się przez wodoodporne zamki błyskawiczne, elastyczne podwójne mankiety rękawów i ulepszony pas biodrowy.

Korzyści:


Wiatroszczelna

Wytrzyma również silne podmuchy wiatru i zapewni Ci komfort w ekstremalnych warunkach pogodowych i wymagających sytuacjach.

Wodoodporny


Wodoodporność ochroni Cię przed zmienną pogodą, zapewni Ci suchość i pozwoli w pełni doświadczyć mocy chwili.

Oddychający

Pomaga regulować temperaturę ciała i zapewnia doskonały komfort termiczny w każdą pogodę.

Włókno puste

Zapewnia maksymalny komfort termiczny i potrafi zmagazynować ciepło oddawane przez ludzkie ciało w trudnych warunkach atmosferycznych.

Elastyczny

Elastyczna tkanina zapewnia swobodę ruchów i maksymalny komfort podczas każdej aktywności.

Szwy klejone

Stosując taśmę klejoną w wysokiej temperaturze, uzyskujemy 100% zagojenie dziur, które powstają po przebiciu igły podczas szycia. Dzięki temu produkt jest w pełni wodoodporny, nawet w miejscach z takimi szwami.

Sprzęt

  • wodoszczelne zamki błyskawiczne
  • zamki wentylacyjne
  • szwy klejone
  • system pasów biodrowych
  • podwójny rękaw
  • odpinany kaptur
  • kieszeń na skipass
TERATEX® 15000ELP Rdzeń membrany
Membrany oznaczone jako ELP są specjalnie zoptymalizowane pod kątem zapotrzebowania kobiet na regulację temperatury. Lasting Materiał membranowy, wysoce wodoodporny i oddychający. Chroni przed kaprysami pogody. Eliminuje przenikanie podmuchów wiatru i doskonale sprawdza się w hydrofobowości. Produkt wykonany z tego materiału nadaje się do wszystkich wymagających i ekstremalnych aktywności sportowych.

FURTHERM®

Oddychające wypełnienie termoizolacyjne. Utrzymuje ciało w cieple i komforcie. W ekstremalnych warunkach pogodowych gromadzi ciepło ciała, które później oddaje z powrotem, pomagając utrzymać niezbędną temperaturę ciała. Gwarantuje komfort i wygodę podczas wszystkich czynności.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.