Dzień dobry, ta witryna nie jest już aktywna, prosimy kierować zamówienia do naszego nowego sklepu internetowego www.gamisport.cz/pl Dziękujemy

(Wyprzedane) czapka Devold Czapka Breeze Merino 150 GO 180 900 A 740A

(Wyprzedane) czapka Devold Czapka Breeze Merino 150 GO 180 900 A 740A

Czapki jakościowe .. więcej

czapka Devold Czapka Breeze Merino 150 GO 180 900 A 740A

Podczas wiosennych i jesiennych dni pogoda ciągle się zmienia. Chłodne poranki zastępują ciepłe, zalane słońcem południa, a pod wieczór znów robi się cieplej. Czy ty też chcesz się cieszyć tymi dniami? Wybierz czapkę Devold Breeze, która łatwo składa się do niewielkiej objętości i mieści się w kieszeni. Odkryj maksymalny komfort i doświadcz uczucia przyjemnego ciepła w każdych warunkach. Wypróbuj wyjątkowo lekką, miękką czapkę wykonaną z najlepszej wełny merynosów. Czapka należy do serii Devold®Breeze. Jest wyjątkowa dzięki całorocznemu zastosowaniu, zdolności przyczyniania się do termoregulacji ciała i odporności na zapachy nawet przy długim noszeniu. Na lewej skroni czapki znajduje się naszywka Devold.

  • Jakość i niezawodność została już dla Państwa sprawdzona przez światowych ekspedycjonistów i odkrywców, sportowców, pracowników schronisk górskich i różnych organizacji, takich jak np. Serwis górski.
  • 100% naturalnej wełny merynosów - utrzymuje ciepło nawet gdy jest mokra
  • Każdy doceni łatwość utrzymania czapki w czystości BEZ konieczności prasowania oraz możliwość wyprania jej w pralce i wysuszenia w suszarce.


Certyfikaty

Marka Devold spełnia surowe kryteria międzynarodowego systemu badań i certyfikacji tekstyliów - Oeko Tex Standard 100. Oznacza to, że wszystkie produkty wykonane są wyłącznie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia.
Logo Woolmark - tylko z bielizną wełnianą opatrzoną tą marką możesz być pewien, że masz w rękach prawdziwą jakość! Aby nosić logo Woolmark, odzież musi zawierać tylko najdelikatniejszą czystą wełnę, która spełnia surowe kryteria jakości.

Rozmiar: 58

Parametry

marki: Devold
Intrastat: Čepice - 0,08 - 65050090

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.