Opaska unisex Devold Bryza Merynos 150 Headband GO 181 951 A 258A

Opaska unisex Devold Bryza Merynos 150 Headband GO 181 951 A 258A

zniżka

Opaska wysokiej jakości .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

150
-10%
135
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 135

Opaska unisex Devold Bryza Merynos 150 Headband GO 181 951 A 258A

Podczas wiosennych i jesiennych dni pogoda ciągle się zmienia. Chłodne poranki zastępują ciepłe, zalane słońcem południa, a pod wieczór znów robi się cieplej. Czy chciałbyś cieszyć się takimi dniami? Wybierz opaskę Devold Breeze, która łatwo składa się w niewielką objętość i mieści się w kieszeni. Odkryj maksymalny komfort i doświadcz uczucia przyjemnego ciepła w każdych warunkach. Wypróbuj ekstra lekką, miękką opaskę z najdelikatniejszej wełny merynosów. Opaska należy do serii Devold®Breeze. Jest wyjątkowa dzięki całorocznemu zastosowaniu, zdolności przyczyniania się do termoregulacji ciała i odporności na zapachy nawet przy długim noszeniu. Na lewej skroni czapki znajduje się naszywka Devold.

  • Jakość i niezawodność została już dla Państwa sprawdzona przez światowych ekspedycjonistów i odkrywców, sportowców, pracowników schronisk górskich i różnych organizacji, takich jak np. Serwis górski.
  • 100% naturalnej wełny merynosów - utrzymuje ciepło nawet gdy jest mokra
  • Każdy doceni łatwą konserwację BEZ konieczności prasowania oraz możliwość PŁUKANIA opaski w pralce i SUSZENIA w suszarce.


Certyfikaty

Marka Devold spełnia surowe kryteria międzynarodowego systemu badań i certyfikacji tekstyliów - Oeko Tex Standard 100. Oznacza to, że wszystkie produkty wykonane są tylko z materiałów nieszkodliwych dla zdrowia.
Logo Woolmark, tylko z wełnianą bielizną opatrzoną tą marką możesz być pewna, że masz w rękach prawdziwą jakość!
Aby nosić logo Woolmark, odzież musi zawierać tylko najdelikatniejszą czystą wełnę, która spełnia surowe kryteria jakości.

Devold to najlepsza naturalna jakość z Norwegii. Jedna z najstarszych marek odzieżowych na rynku z własnym rozwojem i produkcją w fabryce w Europie. Do produkcji swoich wyrobów wykorzystują najwyższej jakości wełnę pochodzącą od rolników głównie z Nowej Zelandii i Australii. Rolnicy ci dostarczają wełnę wyłącznie do Devold u. Świat Devold u jest zbudowany na najbardziej technicznych i niezrównanych włóknach naturalnych, które możemy perfekcyjnie przetwarzać. Wykonana jest z wełny, która jest w 100% naturalnym włóknem o właściwościach, których nie zastąpi żadne włókno sztuczne. Jego głównym zadaniem jest ochrona Ciebie. Choć nie potrafimy wyprodukować wełny, od ponad 166 lat potrafimy ją doskonale przetworzyć i wydobyć jej wyjątkowe właściwości. Przetwarzamy naszą własną wełnę, a nasze zakłady produkcyjne znajdują się wyłącznie w Europie. Jako jedyni kontrolujemy cały proces produkcji wełny, od strzyżenia owiec, przez przędzenie przędzy, aż po tkanie dzianiny i szycie produktu końcowego. Jesteśmy bezkompromisowi, jeśli chodzi o jakość i innowacyjność.

Materiał

100% wełna Merino, gramatura: 150g/m2, włókno: Superfine 17,5 mikrona

Parametry

marki: Devold
Intrastat: Čepice - 0,08 - 65050090
Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.