Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

czapka Devold Czapka Breeze Merino 150 GO 181 900 zł 258A

czapka Devold Czapka Breeze Merino 150 GO 181 900 zł 258A

nowość zniżka

Czapki jakościowe .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

177
-10%
159

czapka Devold Czapka Breeze Merino 150 GO 181 900 zł 258A

Podczas wiosennych i jesiennych dni pogoda ciągle się zmienia. Chłodne poranki zastępują ciepłe, zalane słońcem południa, a pod wieczór znów robi się cieplej. Czy ty też chcesz się cieszyć tymi dniami? Wybierz czapkę Devold Breeze, która łatwo składa się do niewielkiej objętości i mieści się w kieszeni. Odkryj maksymalny komfort i doświadcz uczucia przyjemnego ciepła w każdych warunkach. Wypróbuj wyjątkowo lekką, miękką czapkę wykonaną z najlepszej wełny merynosów. Czapka należy do serii Devold®Breeze. Jest wyjątkowa dzięki całorocznemu zastosowaniu, zdolności przyczyniania się do termoregulacji ciała i odporności na zapachy nawet przy długim noszeniu. Na lewej skroni czapki znajduje się naszywka Devold.

  • Jakość i niezawodność została już dla Państwa sprawdzona przez światowych ekspedycjonistów i odkrywców, sportowców, pracowników schronisk górskich i różnych organizacji, takich jak np. Serwis górski.
  • 100% naturalnej wełny merynosów - utrzymuje ciepło nawet gdy jest mokra
  • Każdy doceni łatwość utrzymania czapki w czystości BEZ konieczności prasowania oraz możliwość wyprania jej w pralce i wysuszenia w suszarce.


Certyfikaty

Marka Devold spełnia surowe kryteria międzynarodowego systemu badań i certyfikacji tekstyliów - Oeko Tex Standard 100. Oznacza to, że wszystkie produkty wykonane są wyłącznie z materiałów bezpiecznych dla zdrowia.
Logo Woolmark - tylko z bielizną wełnianą opatrzoną tą marką możesz być pewien, że masz w rękach prawdziwą jakość! Aby nosić logo Woolmark, odzież musi zawierać tylko najdelikatniejszą czystą wełnę, która spełnia surowe kryteria jakości.

Rozmiar: 58

Parametry

marki: Devold
Intrastat: Čepice - 0,08 - 65050090
Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.