W TYM OKRESIE TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIEŃ MOŻE BYĆ WYDŁUŻONY - DZIĘKUJEMY ZA ZROZUMIENIE

(Wyprzedane) Koszulka dziecięca Devold Breeze Junior Koszulka GO 180 214 A 222A

(Wyprzedane) Koszulka dziecięca Devold Breeze Junior Koszulka GO 180 214 A 222A

Często martwisz się czy Twojemu dziecku jest za ciepło czy za zimno? .. więcej

Koszulka dziecięca Devold Breeze Junior Koszulka GO 180 214 A 222A

Często martwisz się czy Twojemu dziecku jest za ciepło czy za zimno? Wiosną i latem temperatury rano, po południu i wieczorem bardzo się zmieniają. Ale twoje obawy są niepotrzebne! Koszulka Breeze Kid z serii DEVOLD® BREEZE wykonana jest z bardzo cienkiego włókna 100% wełny Merino, które chłodzi, gdy jest ciepło i ogrzewa, gdy temperatura otoczenia spada. Pozwól swojemu dziecku odkryć maksymalny komfort i doświadczyć uczucia przyjemnego ciepła w każdych warunkach. Niech spróbują wyjątkowo lekkiej, miękkiej koszulki z najdelikatniejszej wełny merynosów. Może zanurzyć się w każdym dniu, nie martwiąc się o zapach i pot spływający po jego ciele. Koszulka należy do serii Devold ®Breeze. Jest wyjątkowa dzięki całorocznemu użytkowaniu, możliwości przyczynienia się do termoregulacji ciała dziecka i odporności na zapachy nawet przy długotrwałym noszeniu. Ta koszulka Devold to po prostu warstwa bazowa, która powinna stać się częścią każdego dnia Twojego dziecka.

Certyfikat OEKO-TEX® gwarantuje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo dla zdrowia. Ponieważ marka Devold spełnia surowe kryteria międzynarodowego systemu badań i certyfikacji tekstyliów.

Szerokie zastosowanie

Czy dzień Twojego dziecka upływa pod znakiem sportu? Czy doświadcza maksymalnego zaangażowania w szkole? Odprężenie przed telewizorem? Czy lubicie wspólne podróże? Tak właśnie wygląda koszulka Devold Breeze

Parametry

marki: Devold
Funkcjonalna: TAK
Intrastat: T-shirty dł. Rękaw męskie + dámské - 0,20 - 610990

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.