Sweter z norweskiej wełny Devold Wełna Svalbard High Szyja TC 396 390 A 207A

Sweter z norweskiej wełny Devold Wełna Svalbard High Szyja TC 396 390 A 207A

zniżka

Miękki, ciepły wełniany sweter .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

946
-10%
851

Sweter z norweskiej wełny Devold Wełna Svalbard High Szyja TC 396 390 A 207A

W tradycji tkwi siła.

PRZY ZAKUPIE TEGO EKSKLUZYWNEGO ŚWIATŁA OTRZYMASZ SPECJALNĄ ETYKIETĘ Z LOGO MARKI DEVOLD I OSTATNIM WYŚCIGIEM. NA ZAWSZE POZOSTANIESZ ZWIĄZANY Z NIESAMOWITYM WEŁNIANYM SWETREM ORAZ HISTORIĄ HANKIE I WIERZBY.

Devold ® Originals to ciepłe i tradycyjne swetry wykonane w 100% z norweskiej wełny. Swetry te były pierwotnie produkowane dla rybaków i innych pracowników, którzy testowali je codziennie w surowym norweskim środowisku. Dziś swetry te stały się popularne jako druga lub trzecia warstwa, która jest idealna na zimne dni. Dla większego komfortu noszenia swetry są wstępnie prane, dzięki czemu są wystarczająco miękkie i mają idealny kształt.

Nazwa swetra pochodzi od najbardziej na północ wysuniętej części Królestwa Norwegii. Pogoda jest tu bardzo surowa i zimna. Sweter Svalbard jest idealny na taką pogodę. Klasyczne norweskie wzory dodają atrakcyjności

Svalbard to archipelag na Oceanie Arktycznym na północ od kontynentu europejskiego. Jest to również najbardziej na północ wysunięta część Królestwa Norwegii. Ściśle rzecz biorąc, Svalbard jest tylko największą wyspą w zachodniej części archipelagu, ale powszechne, choć nieprecyzyjne, jest określanie tą nazwą całego archipelagu

znacznik Devold

Devold to norweska firma produkująca wełnianą bieliznę termiczną. Działa od 1853 roku, kiedy to Ole Andreas Devold założył ją w Ålesund. Tak długa tradycja nie ma sobie równych na dzisiejszym rynku - jest to bezsprzecznie najstarsza wełniana bielizna termiczna na świecie.

Devold oferuje bieliznę od ultracienkiej kolekcji Breeze, odpowiedniej na cieplejsze miesiące i bardziej potliwe aktywności, po kolekcję Expedition, odpowiednią dla zmarzluchów i na bardzo zimne warunki. W kolekcji znajdziesz odpowiednią bieliznę do każdej aktywności, a także wełniane swetry o doskonałym komforcie termicznym. Akcesoria obejmują szeroką gamę czapek, rękawiczek, wielofunkcyjnych szalików i skarpet różnego typu o wielorakim zastosowaniu.

  • Materiał: Wełna, Naturalny
  • Funkcja: średnia (izolacja termiczna), górna (ochronna)

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.