Dziane rękawiczki Merino Kama R108 106

Dziane rękawiczki Merino Kama R108 106

zniżka

Wzorzyste rękawiczki z palcami z merynosów. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

178
-25%
134
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 120

Dziane rękawiczki Merino Kama R108 106

Cienkie dzianinowe rękawiczki Merino mogą być odpowiednim dodatkiem do czapki. W kolekcji KAMA zawsze istnieje możliwość łączenia poszczególnych zestawień w celu stworzenia poszczególne zestawy.

  • materiał 100% wełna Merino Schoeller
  • Certyfikat Bluesign® spełniający najwyższe standardy ochrony środowiska i bezpieczeństwa
  • rozmiar S, M, L
  • łatwa konserwacja
  • wyprodukowano w Republice Czeskiej

Przędza - 100% wełna Merino
To złożone, naturalne, funkcjonalne włókno jest naturalnie miękkie i nierysujące, antybakteryjne i odporne na zapachy, idealnie regulujące temperaturę, ciepłe nawet gdy jest mokre, antyalergiczne i odporne na promieniowanie UV. Obrabiane w bezchlorowej technologii EXP4.0 dla łatwego prania w pralce. Bluesign®APPROVED - certyfikat najwyższej przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa.

PODSTAWOWE PRZEPISY DOTYCZĄCE OBRÓBKI PRODUKTÓW Z WEŁNY MERYNOSÓW
Produkt nadaje się do prania w pralce. Należy używać tylko programu do wełny, który respektuje łagodniejsze pranie (rozsądna temperatura i zmniejszona prędkość) obracanie).
Produkt można myć ręcznie w letniej kąpieli do czasu 30°C.
Następnie delikatnie wykręcić i suszyć poziomo, najlepiej na ręcznik. Podczas moczenia należy stopniowo obniżać temperaturę kąpieli, aby uniknąć opadów atmosferycznych lub deformacji.

Używaj łagodnych detergentów przeznaczonych do wełny zarówno do prania ręcznego jak i w pralce.

Nie suszyć produkt na elemencie grzewczym. Jeśli temperatura grzejnika przekroczy 30°C, (a jest to jest dość powszechne) woda w dzianinie również nagrzewa się powyżej 30°C, a produkt skurczy się tak samo, jak w przypadku niewłaściwego prania - nie należy używać płyn do płukania tkanin!

POZOR!
PRANIE W GORĄCEJ WODZIE (POWYŻEJ 30°C) ORAZ DŁUGIE MIELENIE W PRALCE POWODUJE DEGRADACJĘ WYROBU, PRZEZ CO DZIANINA SIĘ FILCUJE I KURCZY. TAKTO ZNEHODNOCENÝ VÝROBEK NELZE REKLAMOVAT.

Parametry

marki: Kama
Intrastat: Rękawice ostatní - 0,30 - 62160000
Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

Rozmiary

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.