Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Plecak damski Salewa Trener górski 2 22L stop 1294-0540

Plecak damski Salewa Trener górski 2 22L stop 1294-0540

nowość zniżka

Plecak wysokiej jakości .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 14 dni

679
-15%
577

Plecak damski Salewa Trener górski 2 22L stop 1294-0540

Mountain Trainer 2 to damski 22-litrowy plecak z dobrze wentylowaną częścią tylną i dzielonymi paskami na ramiona dla zwiększenia oddychalności i swobody ruchów. Ta 22-litrowa wersja ma zapięcie na zamek błyskawiczny i łatwo dostępna przednia komora.

Dry Back Contact
Jego system nośny Dry Back Contact utrzymuje ładunek blisko ciała, a jednocześnie zapewnia, że Twoje plecy pozostaną suche. Czyni to poprzez umożliwienie wyższą potliwość na cm² niż w przypadku tradycyjnego budownictwa i obniża temperaturę w centralny obszar pleców dzięki zmniejszonej powierzchni styku i powietrzu 3D kanały. Pas biodrowy posiada dodatkową pętlę na sprzęt np. Na miejscu karabinek via ferrata oraz praktyczną kieszeń zapinaną na zamek.

Stabilność i kontrola
Dla stabilność i kontrolę, nasz zaawansowany system podwójnej kompresji (TCS), który obejmuje kompresję górną i dolną, dzięki czemu zawsze możesz ustabilizować i wyśrodkować ładunek. Lekkie, dzielone paski na ramiona zapewniają lepszą mobilność ramienia, a także zmniejszają kontakt z ciałem, promując większe komfort pocenia się i lepszy przepływ powietrza.

Cechy charakterystyczne dla gór
Główne cechy to: łańcuch, pętle do mocowania kijków, pokrowiec przeciwdeszczowy, łatwo dostępne boczne kieszenie z siatki, kieszeń na pasie biodrowym i więcej. Wyprodukowano z zastosowaniem zrównoważonych praktyk produkcyjnych i wytrzymały nylon 210 denier z recyklingu ripstop, ten plecak jest produktem SALEWA® Committed.

Parametry

marki: Salewa
Intrastat: Batohy - 1,20 - 42029291
Przewidywany czas wysyłki: 14 dni

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.