Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Plecak Salewa Trener górski 2 25L cichy cień 1293-0530

Plecak Salewa Trener górski 2 25L cichy cień 1293-0530

nowość zniżka

Plecak wysokiej jakości .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 14 dni

731
-15%
621

Plecak Salewa Trener górski 2 25L cichy cień 1293-0530

Mountain Trainer 2 to 25-litrowy plecak z dobrze wentylowaną częścią tylną i dzielonymi paskami na ramionach dla zwiększenia oddychalności i swobody ruchów. Ta 25-litrowa wersja ma zamknięcie na zamek błyskawiczny i łatwo dostępną przednią komorę.

Suchy styk powrotny
System nośny Dry Back Contact utrzymuje ładunek blisko ciała, a jednocześnie zapewnia, że plecy pozostają suche. Osiąga to poprzez umożliwienie większej ilości potu na cm² niż w przypadku tradycyjnych konstrukcji oraz obniżenie temperatury w centralnym obszarze pleców dzięki zmniejszonej powierzchni styku i kanałom powietrznym 3D. Pas biodrowy posiada dodatkową pętlę na sprzęt np. Aby pomieścić karabinek do via ferraty i poręczną kieszeń zapinaną na zamek.

Stabilność i kontrola
Dla zapewnienia stabilności i kontroli, nasz zaawansowany system podwójnej kompresji (TCS) obejmuje górną i dolną kompresję, dzięki czemu zawsze możesz ustabilizować i wyśrodkować ładunek. Lekkie dzielone paski na ramiona zapewniają lepszą mobilność ramion, a także zmniejszają kontakt z ciałem, promując większy komfort pocenia się i lepszy przepływ powietrza.

Cechy skupiające się na górach
Kluczowe cechy to: łańcuch, pętle na kije, osłona przeciwdeszczowa, łatwo dostępne boczne kieszenie z siatki, kieszeń na pasie biodrowym i inne. Wykonany przy użyciu zrównoważonych praktyk produkcyjnych i wytrzymałego 210 denier recyklingowanego ripstop nylonu, ten plecak jest produktem SALEWA® Committed.

Parametry

marki: Salewa
Intrastat: Batohy - 1,20 - 42029291
Przewidywany czas wysyłki: 14 dni

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.