Kurtka Direct Alpine Pani cyklonu mango/cegła

Kurtka Direct Alpine Pani cyklonu mango/cegła

zniżka

Ultralekka kurtka damska Cyclone .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: 3 dni

1 058
-10%
952
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 952

Kurtka Direct Alpine Pani cyklonu mango/cegła

Jest niezbędnym towarzyszem szybkich i lekkich górskich przygód. Ważąca mniej niż 180 g, łatwo składana do kaptura i łatwo mieszcząca się w dłoni dzięki elastycznej opasce, jest przeznaczona do biegania przy złej pogodzie, wędrówek wysokogórskich, biegów po szlakach, wycieczek rowerowych, a nawet wspinaczki narciarskiej. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiału Gelanots chroni przed wiatrem i deszczem, a także charakteryzuje się wysoką oddychalnością. Prosty układ przegubów zapewnia lekkie wyściełanie i kształtowanie linii kobiecych, a jednocześnie nie ogranicza ruchów. Jedna wystarczająco duża kieszeń, zabezpieczona wodoodpornym zamkiem błyskawicznym przykrytym klapką, służy do przechowywania wszystkich niezbędnych drobiazgów, które muszą być pod ręką. Elementy odblaskowe umieszczone na kapturze i plecach sprawiają, że sylwetka jest wystarczająco widoczna przy złej pogodzie. Kaptur jest regulowany jednokierunkowym sznurkiem ściągającym z tyłu, który mocuje również zapakowaną kurtkę w kapturze. Kaptur jest wyposażony w pętlę do zawieszania. Rękawy z otworami na kciuki są wystarczająco długie, aby chronić grzbiety dłoni. Otwór na lewym rękawie, zamykany wodoodpornym zamkiem błyskawicznym, służy lepszemu dostępowi do zegarka.

INFORMACJE TECHNICZNE

  • Masa: 178 g
  • Materiał zasadniczy: 100% poliamid (nylon) + 100% poliuretan + 100% poliamid, DWR - specjalny podkład 7d, ultralekki GELANOTS hardshell 3L 20.000 mm H2O/67.000g/m2/24H
  • Krój: damski (REGULAR FIT)


OPIS

  • Jednokierunkowy sznurek ściągający z tyłu kaptura, który jednocześnie mocuje zapakowaną kurtkę w kapturze.
  • Otwory w rękawach chronią grzbiet dłoni podczas uprawiania sportu. Możliwość odpinania lewego rękawa podczas oglądania zegarka.
  • Jedna kieszeń z przodu zabezpieczona zamkiem błyskawicznym i przykryta wyprofilowaną klapką.
  • Ściąganie dolnej krawędzi jedną ręką.
  • Anatomiczne cięcie.
  • Made in Europe

Rozmiary

Wielkość Kobiety

Bundy


XS S M L XL XXL
Długość ramienia (1) 75 77.5 80 82.4 85 87,5
bioder 88 94 100 106 112 118
obwód 80 86 92 98 104 110

Obwód piersi i biodra są mierzone do dolnej warstwy (1). Długość ramienia mierzony jest od szyjki do nadgarstka.


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.