Wyprzedaż magazynu! BUTY KURTKI ODZIEŻ i INNE ze zniżką aż 60%!

Spodnie Direct Alpine Światło kaskadowe antracyt / ocean

Spodnie Direct Alpine Światło kaskadowe antracyt / ocean

zniżka

Lekka wersja naszych najbardziej udanych spodni funkcyjnych CASCADE PLUS. .. więcej

Przewidywany czas wysyłki: W magazynie

787
-10%
708

Spodnie Direct Alpine Światło kaskadowe antracyt / ocean

W porównaniu z nimi są jeszcze lżejsze i bardziej oddychające dzięki hybrydowemu połączeniu lekkich materiałów funkcjonalnych. To oczywisty wybór zwłaszcza w przypadku całorocznych imprez w górach - narciarstwa alpejskiego, wspinaczki, trekkingu i większości aktywności na świeżym powietrzu. W dolnej części nogawek znajdują się zamki błyskawiczne i elastyczne kliny umożliwiające przełożenie spodni przez buty narciarskie lub rower górski. Anatomicznie precyzyjny krój umożliwia doskonałą swobodę ruchów i zapewnia wyjątkowy komfort. Zastosowane tkaniny o właściwościach szybkoschnących, wysokiej elastyczności i funkcjonalności zapewniają komfort użytkownika i bardzo dobrą trwałość spodni.

  • Wygodny gumowy pasek, regulowany za pomocą klamry.
  • Dwie przednie i jedna większa boczna kieszeń, łatwo dostępne nawet w uprzęży.
  • Dolna część nóg wzmocniona tkaniną odporną na ścieranie.
  • Spodnie z rozszerzanym dołem, zamkiem błyskawicznym z boku i elastycznym klinem umożliwiającym wygodne zakładanie na buty.
  • Bezpieczne paski odblaskowe.
  • Wyprodukowano w Europie
  • Waga: 355 g
  • Materiał: Główny 1: 78 % Poliamid (Nylon) + 12 % Poliuretan (Lycra® ) + 10 % Poliester (Coolmax®) - tkanina funkcjonalna o wysokiej wytrzymałości, Główny 2: 42 % Poliamid (Cordura®) + 29 % Poliamid (Nylon) + 17 % Poliester (Aerocool) + 12 % Poliuretan, DWR - oddychająca tkanina odporna na ścieranie, Wsparcie: 80 % Poliamid (Nylon) + 20 % Poliuretan (Elastan) - funkcjonalna tkanina elastyczna

Rozmiary

Rozmiary męskie - Direct Alpine

Spodnie


XS S M L XL XXL
Spodnie długości boczne 96 100 104 108 112 114
obwód w pasie 74 78 82 86 90 94
Układ siedzi 92 96 100 104 108 112


Proszę wziąć pod uwagę rozmiar tabeli odniesienia. Dokładne wymiary różnych części na różnych produktów może zmieniać się - w zależności od konkretnego materiału i działania, do którego jest ona przeznaczona. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rozmiaru jest zawsze bardzo indywidualna, każdy użytkownik może wolą inny rodzaj cięcia (vs luźniejsze mocniej, dłużej w porównaniu krótszy itp).

Tnie wszystkie nasze produkty objęte są jedną zasadę. Więc jeśli już testowany przez nas rozmiar L i pasuje do Ciebie, że inne produkty vel. L będzie siedział. Aby sprawdzić, znaleźć swoje rozmiary w tabeli rozmiarów (Zmierz się bez ubrania). Że niektóre L (np. Diabeł Selfcket Kurtka i Belay) to rozmiar (szerokość) jest inny od projektu. Nasze ubrania mogą być układane i dlatego diabła płaszcz (L), a płaszcz zewnętrzny jest większy niż Belay (L). Tak więc, wszystkie warstwy ubrania (z mycia na najwyższym podního) rozmiar L, nie trzeba połączyć wiele rozmiarów.

Istnieją pewne różnice oraz w serii. Dla Wspinaczka i Ulubione kawałki są proporcjonalnie bardziej do ciała, produkty te są specjalnie zaprojektowane do stosowania i anatomicznej działalności sporządzania jest ważne.
W przeciwieństwie do tego, w serii Activ Outdoor i ulicy są tej samej wielkości (równa wielkości. Tabela) przecina luźne i dopuszczać warstw pod kurtki i spodnie. Uniwersalne zastosowanie przez cały rok dla wszystkich działań jest pożądane dla tych serii.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.